Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу ICTV, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

06.05.2009 16:39
Поделиться

Джек-Шибайголова

Без категории

Перспектива тривалого перебування у цій дірі, що знаходиться так далеко від епіцентру світових подій, де вирішуються долі Америки та Європи, пригнічує авантюриста вищого гатунку. Не додає ентузіазму Джеку Шибайголові й той факт, що він працюватиме під прикриттям надзвичайно впливової та багатої молодої вдови, красуні Емілії Ротшилд – підданої британської корони, за персонального аташе якої має видавати себе Джек.

На початку дев’ятнадцятого століття США та Англію назвати союзниками можна було лише з великою натяжкою, що, звичайно ж, не могло не відбитися на стосунках Емілії та Джека, приводу для сварки котрим не позичати. Вона – сама досконалість, завжди найкраща, найдоброчесніша і найвідданіша своєму обов’язку. Він – гострий на язик, позбавлений почуття шанобливості любитель імпровізацій та пригод “на свою голову”. Отже, порозумітися майже неможливо, але є привід, і дуже серйозний – безпека та процвітання їхніх держав – великих та могутніх США та Англії!

Любителям дотримування історичної правди та іншим педантам радимо не рвати собі серце і переключитися на “Ковток Історії”.

До речі, помісь Джеймса Бонда, Шерлока Холмса та саг про піратів – “Джек Шибайголова” разом із фантастичним серіалом про майбутнє “Клеопатра 2525” складають дві половинки “Години Пригод”.

Джек Стайлс – американський шпигун, який отримав надсекретне завдання від президента США Томаса Джефферсона підірвати плани Наполеона щодо панування у Східній Індії. Для того, щоб здійснити свою шпигунську місію, Джек вирушає 1801 року на далекий острів у цьому регіоні.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх