06.05.2009 16:39
Поделиться

Клеопатра 2525

Без категории

Дівчина нашого часу Клео раптово приходить до тями через п’ять століть після того, як її випадково заморозили криогеном під час косметичної операції. А прокидається вона на своє щастя у момент, який навряд чи міг бути більш підходящим – саме тоді, коли її нирку збираються використати у якості трансплантанту. Знадобилась її нирка відважній войовниці Сардж, яку підстрелив один з прибульців. Клеопатра у минулому танцювала стриптиз і подавала надії як обдарована актриса. Саме її акторські здібності врятували її, Сардж та іншу воїтельку Хел з халепи. Клео переможно вступає у клан, який віднині стає триумвіратом, небезпечним, просто таки фатальним для всіх бейлізів та бетреєрів.

Відтепер вони втрьох мають врятувати людство – витягти його з темних підземних лабіринтів, нескінченних цивілізаційних “шарів”, де кожна група, розвиваючись незалежно одна від одної, утворила свою несхожу на інших, культуру, вивести землян до сонця! Але для того, щоб виконати цю нелегку місію, юні леді мають пробратися через усі футуристичні лабіринти на земну поверхню. Під час своєї мандрівки нагору вони зустрічаються із дуже різними персонажами: симпатичним роботом Маузером, який озброює дівчат “за останнім словом техніки”, а також комунікативними приладами; Рейною, котра вміє читати думки інших та навіює їм свої; Кріаганом – злісним ватажком зграї мутантів. Під час своїх пригод дівчата вчаться одна в одної: Хел і Сардж дають Клеопатрі уроки з військової майстерності, та ж, у свою чергу, на власному прикладі переконливо демонструє, що головна зброя жінки – це її жіночність, краса, сексапільність.

Повний пригод, драматизму, гумору та вражаючих спецефектів серіал “Клеопатра 2525”, у якому відчувається відгомін таких речей, як “Термінатор”, “Янголи Чарлі”, “Матриці”, знімав славетний тандем режисерів Роберта Тейперта й Ер Джей Стюарта у Новій Зеландії. У фільмі грають відомі акторки: Джина Торрес (“Дивовижні мандри Геракла”, “Темний янгол”), Дженіфер Скай (“Зена – королева воїнів”) та Вікторія Претт (“Заборонений острів”).

Дивіться у будні на ICTV півгодинну “Клеопатру 2525” “в одному флаконі” із 30-хвилинним “Джеком Шибайголовою”, разом з яким вони складають чудову парочку під назвою “Година пригод”

Загнане під землю расою страшних летючих прибульців – бейлізів, людство животіє у далекому 2525 році – саме там розгортаються події фантастичного серіалу “Клеопатра 2525”.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх