06.05.2009 16:37
Поделиться

Квантовий стрибок

Без категории

Фантастиний телесеріал “Квантовий стрибок”, створений режисером Дональдом Белізаріо, демонструє нестандартний підхід до ідеї мандрівок у часі, коли автори не бояться змінювати минуле. Проте йдеться не про реальні і загально відомі історичні факти, а про життя звичайних, “маленьких” людей. Щоразу, потрапляючи в тіло іншої людини з минулого, Сем Бекет не може повернутися назад доки не виправить ситуацію, не допоможе у біді якійсь конкретній людині: старому негру, юнакові із вадами у розвитку або навіть своєму братові, який загинув у В’єтнамі. Стрибки у часі відбуваються непередбачувано і щоразу, змагаючись із несправедливістю, вчений-фізик сподівається, що наступний квантовий стрибок поверне його додому і дозволить стати самим собою.

Але не так швидко, не так швидко, любий Семе, адже попереду ще цілий телесезон і ми, глядачі, хочемо побачити усі твої таланти… А їх у головного героя “Квантового стрибка” чимало… Почнемо, наприклад, з того, що доктор Семюель Бекет не має жодного відношення до відомого французького драматурга. Тим не менше йому є чим похвалитися. Так, народився він 1953 року, у нього було два коти і у віці двох років він вже вмів читати. Коли Сему виповнилось п’ять, він робив складні математичні підрахунки в голові. П’ятнадцатилітнім юнаком він вступив до університету, який успішно закінчив за 2 роки. Сем Бекет має шість докторських ступенів, серед яких музика, медицина, квантова фізика, давні мови. Навіть більше, ця обдарована людина розмовляє сімома мовами, серед яких англійська, японська, французька, іспанська і німецька. Після отримання ним Нобелівської премії за досягнення у квантовій фізиці журнал Time нарік його “наступним Ейнштейном”. Він грає на піаніно і гітарі, гарно танцює і співає тенором. І це лише неповний перелік талантів Сема Бекета, які він час від часу демонструє протягом телесеріалу, вдала комбінація фантастики і драми, добротний сценарій і чудова гра акторів в якому забезпечила популярність “Квантовому стрибку” серед глядачів США та інших країн. Тепер можливість оцінити вправність Сема у квантових стрибках є і в українського глядача.

Розмірковуючи над можливостями переміщень у межах відведеного людині відрізку життя, доктор Сем Бекет (Скот Бакула) неочікувано потрапляє в Quantum Leap прискорювач і зникає. Отямившись, він усвідомлює, що знаходиться у минулому. У дзеркалі він бачить незнайомі йому відображення і відчуває, що ним керує невідома сила, яка спонукає його змінити історію на краще.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх