06.05.2009 16:37
Поделиться

72 години

Без категории

Французька Рівьєра – Середземноморське узбережжя, де люди такі ж красиві, як і місцеві пейзажі. Але ця ідилія існує тільки в уяві непосвячених. Насправді ж від багатства, розкошів і слави тхне жадібністю, зрадництвом й огидними злочинами.

Завдання протистояти хвилі насилля отримують двоє молодих офіцерів – Лора і Вінсент, які у захваті від своєї роботи та один від одного… Не зважаючи на взаємну пристрасть, напарники всіма фібрами своєї душі намагаються чинити їй опір. Адже вони на роботі… До речі, про роботу. Звичайно ж, бос міг (і між іншим, мав би) доручати ці заплутані справи більш досвідченим співробітникам, але ця парочка йому просто до вподоби, і тому він дає Лорі та Вінсенту шанс. Але для того, щоб довести свою профпридатність у наших героїв лише 72 години, ані секундою більше!

Кожна серія – це екшн, підозри та неуникненні змагання наперегони із часом, і все це замішане на тяжінні між поліцейськими-партнерами.

Що би ви встигли зробити за 72 години? Поганяти на лижах у Славському? Написати курсову? Здати терміновий проект й відчалити у заслужену відпустку на Гаваї? А ось молоді та привабливі поліцейські Лора і Вінсент за 3 доби примудряються розплутати будь-яку справу.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх