06.05.2009 16:37
Поделиться

Новорічне телебачення

Без категории

З естрадного братства на “Новорічному телебаченні” “засвітилися” Олександр Пономарьов та Сердючка, Філіп Кіркоров і Лоліта, Анжеліка Варум і Леонід Агутін, Hi-Fi й Іванушки Int, Вітас і Андрій Губін, Лайма Вайкуле та Валерій Леонтьєв, Олександр Буйнов, Лариса Доліна, Юрій Антонов, ну і, зрозуміла річ, не обійшлося без Льва Лєщенко та Іосіфа Кобзона. Крім того, вшанують всіх глядачів “помаранчевого” і заморські гості – Boney M, Ottawan і виконавці мюзиклу “Notre Dame”. Також привітають зі святом і побажають всього найкращого шановні гості: Дмитро Кисельов і Олена Фроляк, Гордон і Ханга, Тетяна Міткова і Леонід Парфьонов, футболісти “Локомотиву!

Веселого Вам Старого Нового Року у компанії з “Новорічним телебаченням”, що стане ідеальним доповненням до попурі з олів’є, ялинки та хлопавок у вашому домі.

Якщо у круговерті Нового року ви прогавили “Новорічне телебачення” на “помаранчевому”, маєте шанс надолужити пропущене на Старий Новий Рік. Зустрічати це унікальне свято “під телевізором” – непогана народна традиція, в якої дуже глибоке коріння та безліч переваг. Окрім мінімальних витрат та приємного у всіх відношеннях родинного оточення, на вас чекає “зіркове” коло на ICTV.
Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх