18.07.2013 10:50
Поделиться

Родина Петриченко: амбіції завадили зберегти шлюб. «Навчіть нас жити».

0

Наталя та Андрій Петриченко разом уже понад 6 років. Кожен з них встиг попрацювати на керівних посадах. 39-річний Андрій із бізнесмена, засновника і керівника підприємства скотився до роботи таксиста, а 34-річна Наталя, яка працювала топ-менеджером, вже 6 років — у декретній відпустці.

Справи у сім’ї йдуть не найкращим чином. Андрій, попри багатий професійний досвід, не може знайти кращу роботу. Чоловік рідко буває вдома, заробляє небагато, і поступово віддаляється від дружини та дітей. Взаємні претензії пари стосуються всього на світі: і життєвих амбіцій, і навіть побутових дрібниць. Дружина вважає Андрія безвідповідальним, а чоловік звинувачує Наталю у диктатурі.

Подружжя вже замислювалося над розлученням, проте Олексій Арестович спробував вивести родину з кризи. Першим кроком стало звільнення від мотлоху, який чоловік збирав у невеликій однокімнатній квартирі. Проте головною проблемою стало завдання, за яким Андрій мав написати власний… некролог!

Протягом другого тижня Наталя мала подолати власну фобію – страх перед павуками, а потім ведучий програми відправив пару на заняття танців до самого Дмитра Дікусара. Проте ключовою подією став сімейний скандал, спричинений відвертим зізнанням Андрія: він розповів, чому у подружжя немає сексу…

Наталя за порадою психолога вирішила шукати роботу. Попри страх та невпевненість у власних силах після довгого декрету, жінка успішно пройшла співбесіду. Чи стане це прикладом для її чоловіка?

Щоб довести власне бажання бути зі своєю дружиною, Андрій, якого із зав’язаними очима вивезли за місто, мав самостійно дістатися додому у зазначений термін.

Чим закінчаться випробування подружжя? Неочікуваний фінал гарантовано.

Порада від Олексія Арестовича: часом, розлучення – це шанс на побудову нормального життя. Але вже один без одного.

Дивіться соціальне реаліті-шоу «Навчіть нас жити» щонеділі о 12:30 на каналі ICTV.

18.07.2013 10:50
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх