24.10.2012 18:46
Поделиться

Канал ICTV у день виборів презентує результати «Всеукраїнського телевізійного екзит-полу»

0

В день парламентських виборів 28 жовтня телеканал  ICTV  презентує результати «Всеукраїнського телевізійного екзит-полу», що буде проведений спільно з компаніями TNS та Центром соціальних і маркетингових досліджень SOCIS на замовлення ICTV та «Інтер».

Директор-президент каналу ICTV Олександр Богуцький зазначив, що цей екзит-пол буде найповнішим, наймасштабнішим,  найбільш досконалим за методикою та рівнем захисту та з дуже низьким рівнем похибки.  Він надасть можливість глядачам дізнатися  як проголосувала кожна область та отримати інформацію, який  розподіл голосів по партійним та мажоритарним округам. Інтерв’юерами стануть люди з довірою, з досвідом, які пройшли необхідну професійну підготовку. Результати опитування будуть оголошені відразу ж після закриття виборчих дільниць 28 жовтня о 20.00 у спецвипуску програми «Факти» на  каналі ICTV та у «Подробицях» у ефірі «Інтеру»,. Також результати екзит –полу будуть розміщені  на сайті fakty.ictv.ua.

“На 614 виборчих дільницях ми запропонували опитати близько 20 тис. респондентів. Це означає, що екзит-пол буде мати дуже високу точність, на рівні 0,5%, але не тільки в цілому по всій країні, але і по кожній області”, – повідомив директор центру SOCIS Микола Чурилов. За його словами, представники компаній, що проводять екзит-поли, будуть працювати не на дільниці, а біля нього на виході, щоб не заважати виборчому процесу. Опитування  буде проводитися в усній формі – завдяки цьому можна буде  проаналізувати демографічні характеристики респондента, що неможливо у разі використання бюлетенів.

До уваги журналістів.

При використанні даних «Всеукраїнського телевізійного екзит-полу» посилання на канал ICTV,  Інтер , SOCIS та TNS  обов’язкове.

Читайте: Экзит-пол на выборах в Верховную Раду 2019 – когда будут результаты

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.10.2012 18:46
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: