06.05.2011 14:44
Поделиться

«Відплата» — прем’єра на ICTV

0

Томас робить припущення, що об’єктом убивць була саме його донька Емма. Дівчина працювала в засекреченому центрі ядерних досліджень, де проводили небезпечні експерименти з радіацією.

Щойно розпочавши розслідування, Крейвен з’ясовує, що смерть Емми не була випадковою. Сліди приводять до корумпованих можновладців із Вашинготона. На справедливий суд годі чекати, тож детектив вирішує самотужки знайти убивць…

Кінострічка «Відплата» — перший фільм режисера Мартіна Кемпбелла з часів його Джеймса Бонда у «Казино «Рояль», який вийшов у 2006 році. У новій роботі він вирішив показати, наскільки світ є жорстоким, несправедливим, сповненим розпачу.

— Первісна лють живе в кожному з нас. Думаю, всі ми колись лежали в ліжку о 3-й ранку, плануючи вбивство, — говорить режисер. — Звичайно, ви цього так і не зробили. Але ж планували, правда? Це частина людського досвіду. Всі великі письменники писали про це.

Протягом восьми років Мел Гібсон приміряв до себе крісло режисера у фільмах «Страсті Христові» та «Апокаліпсис». І лише 2010 року повернувся у велике кіно як актор, виконавши головну роль у кінострічці «Відплата»:

— Повертатись на знімальний майданчик як актор – це як сідати на велосипед після довгої перерви, — говорить Мел. — Увесь цей час можна було добре подумати, сконцентруватись і повернутись «у сідло» з новими силами.

Дивіться прем’єру детективного трилера «Відплата» на ICTV 15 травня о 21:50!

06.05.2011 14:44
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх