05.05.2011 12:44
Поделиться

Ігорю Пелиху встановлять пам’ятну дошку у вигляді телевізора

0

Замість мовчазної холодної кам’яної брили буде… телевізор! А точніше — стилізація під телеприймач. Основою пам’ятника слугуватиме екран, обрамлений кованою прикрасою, яка відтворюватиме обриси телевізора. Тицьнувши на екран, будь-хто з бажаючих зможе «поспілкуватися» з Ігорем Пелихом — переглянути добірку відеозаписів за його участю. Основна ідея — показати Пелиха тим веселуном з телевізора, яким його пам’ятають глядачі.

Ініціатором саме такої посвяти Ігорю Пелиху є його земляк, друг дитинства і до останнього дня соратник по роботі і однодумець у творчих втіленнях — Іван Ясній, головний режисер «Галопом по Європах».

— Ідея виникла ще два роки тому, відразу після 8 травня 2009-го, — розповідає Іван. — Однак вона мала, так би мовити, вистоятись у думках, доспіти, такі речі не можна робити аби як поспіхом. Минуло два роки — ідея набула остаточних обрисів, тому з її втіленням вирішили не прив’язуватися до якоїсь «круглої дати», і не відкладати у глибоку скриню, а відкрити «Дошку Пелиха» в цьому році — саме час!

Пам’ятку встановлять у центрі Тернополя, на розі бульвару Т. Шевченка та вулиці О. Кульчицької на стіні будівлі, звідки колись вело мовлення Радіо «Тернопіль». Саме на цій станції Ігор Пелих розкрився як веселий бешкетник, перед тим, як вирушити підкорювати столицю. Власне, про це і сповіщатиме первинний напис на екрані:

«У цьому будинку у 1996-1997 роках на станції Радіо Тернопіль працював, жив, їв, спав, курив, дотепно гомонів, весело гудів і вар’ював Ігор Пелих. Саме тут він гартував свій творчих дух, аби стати знаним на всю Україну телевізійним ведучим і продюсером. Хочеш подивитися, як все було? Тисни на екран!»

За матеріалами: МЕДІАНЯНЯ

Подивитись документальний фільм про Ігоря Пелиха «Галопом по життю» можна тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.05.2011 12:44
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: