20.04.2011 13:18
Поделиться

Справжні чоловіки на ICTV!

0

Де б хлопці не опинилися, вони завжди приходять на допомогу та захищають скривджених. Доля закидає юнаків у різні куточки світу: Абхазія, Таджикистан, Чечня — усюди хлопці виявлятимуть справжню відвагу та звитягу…

«Десантура» вражає епічним розмахом описуваних подій — від 1991 року і до наших днів.

— Екстремальність зйомок додавала реалістичності та достовірності, — признається режисер фільму Олег Базилов.

Виконавці головних ролей Єгор Бероєв, Кирило Плетньов і Микита Ємшанов відмовилися від дублерів, тому майже всі трюки виконували самостійно. Плетньов навіть постраждав під час зйомок: йому обпекло руку і легко контузило вибухом.

— Перед роботою над фільмом мене на 4 місяці відправили в полк «крапових беретів» для навчання, — розповідає Кирило. — Там показували, як слід поводитися з військовою технікою, ми проходили через вогневу смугу, стріляли з різних видів зброї. Поблажок не робили. Це було щось! Така підготовка дала неймовірне відчуття зброї, і нам тепер не соромно перед глядачами. Думаю, в фільмі все виглядатиме правдиво.

Зважаючи на те, що події в бойовику розвиваються з 1991 року — передати дух того часу виявилось не дуже легко. Наприклад, як з’ясувалося, фактично неможливо знайти тогочасну військову форму десантників. Багато костюмів довелося шити заново. А під час зйомок у Таджикистані з костюмами допоміг афганський режисер. За допомогою акторів місцевого театру зняли автентичне афганське весілля зі справжнім відповідним для цього ритуалу одягом.

Дивіться багатосерійний фільм «Десантура» на ICTV з 26 квітня о 20:10! Одразу по дві серії!

20.04.2011 13:18
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх