18.04.2011 14:47
Поделиться

Ілля Паскарюк — «Чудо-людина» України

0

Протягом кількох місяців програма «Чудо-люди» шукала в Україні людей, обдарованих незвичайними здібностями. До фіналу дійшли різні за талантами та дивами люди:

  — «Собача мама» Ася Серпінська, яка за власні кошти утримує притулок для тварин;

  — Марина Ходій — дівчина, яка робить все ногами;

  — «Криголому» Сергію Всеволодову під силу розбити кригу рукою;

  — «Сліпий художник» Дмитро Дідоренко;

  — «Сільський авіатор» Микола Ларін — конструктор-самоучка, який сконстроював літак;

  — українські «Богатирі» Ігор та Денис Ільченки;

  — 6-річна гімнастка Аня Косцова, яка народилась майже незрячою;

  — Володимир Бовгира — столяр без рук;

  — Василь Лазаренко конструює автомобілі зі справжнього дерева;

  — «Український Лоретті» Андранік Алєксанян;

  — «Чудо-піаніст» Ярослав Бих;

  — «Борець без рук» Ілля Паскарюк.

Усіх «чудо-людей» у фіналі шоу підтримували українські зірки та публічні особи: Ані Лорак, Руслана, Костянтин Стогній, Олена Фроляк, Василь Вірастюк, Лілія Подкопаєва та ін.

Ілля Паскарюк – чемпіон України з самбо серед юнаків віком до 16 років. Своїх противників він перемагає однією лівою! Буквально! У шість років з хлопчиком сталася трагедія. Коли грався петардами, Іллюші відірвало кисть правої руки. Здавалося б, із дзюдо та самбо покінчено назавжди. Та нині Ілля бореться однією рукою вправніше, аніж інші – двома! Підтримувала 13-річного хлопця ведуча програми «Факти. Інформаційний випуск» та головний редактор інформаційної служби ICTV Олена Фроляк:

— Іллюша вже є прикладом для сучасних українських дітей, які зі здоровими ногами і руками просиджують своє життя за комп’ютером, не рухаються, не займаються спортом. Ілля — чудовий хлопець, який вартий цієї перемоги, — каже ведуча.

Зовсім небагато до перемоги невистачило голосів Асі Серпінській. Діма Перепьолкін та Коля Матросов привезли подарунки від програми, щоб підтримати «собачу маму»: надали для притулку корм для собак, м’ясо, рис та молочні продукти.

— Дякую програмі «Чудо-люди» за те, що тепер більше людей дізналось про наш притулок. Після сюжету до нас стали частіше звертатись і пропонувати допомогу, або забирати цуценят, — подякувала Аня.

Третє місце посіла 6-річна гімнастка в окулярах — Аня Косцова, якій програма «Чудо-люди» надала кошти на лікування в офтальмологічній лікарні.

Інші фіналісти шоу теж не залишись без подарунків: «сільський авіатор» Микола Ларін отримав талони на 200 літрів пального; Володимир Бовгира для свого онука, який, після крововилива у мозок, почав відставати у розвитку, від телеканалу отримав сертифікат на курс дельфінотерапії

Ще одним переможцем проекту стала Настя Купріяшенко, дівчина-циркачка, яка уміє жонглювати ногами. Саме її відео «Антипод» із значним відривом перемогло в онлайн-голосуванні на сайті «Чудо-люди». У запеклій боротьбі за найцікавіше відео, яке переглянули найбільшу кількість разів, Настя виборола собі путівку на двох у «Діснейленд» у Париж.

Вітаємо переможців!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.04.2011 14:47
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: