28.03.2011 16:17
Поделиться

«Вороги серед нас» — прем’єра на ICTV!

0

За сюжетом нової кінострічки, губернатор Луізіани Чіп Мейджер балотується на пост віце-президента країни. У нього є всі шанси потрапити у Вашингтон, але у політика є таємниці з минулого, з часів, коли він був іще співробітником управління національної безпеки. Ця інформація може суттєво зіпсувати репутацію Чіпа.

В переддень оголошення результатів виборів Мейджер зустрічається в готелі з повією, яка має передати провокативні документи на губернатора. Черезкілька хвилин післязнайомства, дівчина дістає пістолет і намагається поцілити у політика.

Проте у боротьбі за життя потенційна жертва за мить сам стає вбивцею. Аби інформація про злочин не просочилася в пресу, губернатор пропонує по 1 мільйону доларів поліцейським, які знаходять тіло вбитої повії. І ті погоджуються, не знаючи, які проблеми на них чекають…

Вперше на талант актора Біллі Зейна віртуозно перевтілюватися у злодія звернув увагу Маріо Ван Пібблз (фільм «Загін»). Саме з легкої подачі цього режисера чимало колег почали віддавати Зейнові ролі ман’яків, убивць і інший малоприємних типажів:

— Коли мені потрібно зіграти роль злочинців або взагалі поганих хлопців, я намагаюсь думати якомога менше, — розповідає актор. — Вони ж не думають з приводу того, що вчиняють погано. Вони вбивають, беруть заручників – для них це як пікнік чи гра в м’яча.

Незважаючи на негативні типажі у фільмах, публіка уподобала Зейна. У його акторському списку три картини, які зібрали у прокаті більше 100 мільйонів доларів, а середній збір фільмів, де головну роль зіграв цей привабливий чорноокий актор, склав більше 45 мільйонів.

Цього тижня глядачі телеканалу ICTV побачать одну з останніх робіт Зейна — фільм «Вороги серед нас». Актор, за традицією, грає негативного героя і поганця.

Налаштовуйтесь на хвилю ICTV 10 квітня о 21:50 під час перегляду психологічного трилера «Вороги серед нас».

28.03.2011 16:17
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх