11.03.2011 13:01
Поделиться

«Жіноча логіка» — прем’єра на ICTV!

0

Гумор, краса і азарт — ось складові успішного формату, який народився в Голландії і набув популярності в Європі та США. Тепер секрети «Жіночої логіки» дізнаються й українські глядачі!

Правила гри

Три пари чоловіків будуть змагатися один з одним у чотирьох турах і суперфіналі. За успішне проходження першого туру кожна пара учасників отримує на свій рахунок по 1 000 гривень, з кожною наступною правильною відповіддю сума буде у два рази більша за попередню (1, 2, 4 і 8 тисяч за кожен тур відповідно). У суперфінал потрапить пара, яка заробила більшу кількість грошей. Але там чоловікам доведеться грати з шістьма дівчатами одразу! Учасники можуть потроїти свій виграш, або, не розгадавши жіночої логіки, повністю його втратити…

Чоловікам ставитимуть запитання з різних галузей: фізика, механіка, комп’ютерна техніка, географія, історія, військова справа тощо. Але рівень інтелекту учасників не має жодного значення — чоловікам доведеться відгадувати, які відповіді на ці ж питання дадуть жінки! Чи знають дівчата, що таке картер? І де знаходиться Гондурас? Учасниці й самі не підозрюють, в який бік може завести їх жіноча логіка!

На кастинг для участі у проекті прийшли десятки жінок, упевнених, що вони можуть довести існування жіночої логіки. І десятки чоловіків, упевнених, що зможуть цю логіку зрозуміти. Для участі в шоу були відібрані красуні різного віку і соціальних статусів, які вміють логічно мислити. Їх суперники – чоловіки, старші 25 років: музиканти, інженери, психологи, актори, лікарі, юристи, бізнесмени і навіть військові.

Атмосфера на знімальному майданчику нагадує трибуни під час фіналу Чемпіонату Європи з футболу — за учасників вболівають не тільки їх групи підтримки, а і всі чоловіки, які знаходяться на майданчику: оператори, освітлювачі, постановники… Єдина жінка, якій дозволено перебувати в цьому чоловічому царстві — Аня Сєдокова. Ведуча вже закохана в це шоу і зізнається, що спостерігати за чоловічими реакціями на жіночі відповіді — особливе задоволення…

— Незважаючи на безліч вигаданих відмінностей, всі ми дуже схожі, — вважає Анна. — Чоловіки так само часто змінюють рішення і свої погляди. Коли розум заходить у глухий кут, будь-яка людина покладеться на інтуїцію. Під час зйомок «Жіночої логіки» чоловіки, якщо не знаюли відповіді, покладалися на удачу. Адже неможливо розумом розрахувати, як відреагують учасниці, які відповіді дадуть через хвилину. І, нехай чоловіки зі мною сперечаються, але вони так само часто покладаються на те, що вони називають «жіночою логікою».

Прем’єра шоу на ICTV —  «Жіночої логіки» — щосуботи о 20:00!

Олександр, музикант

— Було дуже весело і чудово! Азарт — це страшна штука, вона захоплює цілком і повністю. Але про яку жіночу логіку ми говоримо? Її не існує. Її хтось вигадав, щоб виправдовувати своє нерозуміння жінок. Ми повинні бути уважнішими до них, а всіх жінок розгадати неможливо, та й не треба. Кожному чоловікові потрібно зрозуміти одну єдину, і цього буде достатньо.

Олексій, інженер-зв’язківець

— Нарешті на нашому телебаченні з’явилося щось цікаве! Яскрава ілюстрація того, що ми розмовляємо різними мовами. Ну, от як дівчина, починаючи давати неправильну відповідь, своїми неправильними міркуваннями приходить до правильного варіанта? Це ні в які ворота не лізе. Жіноча логіка існує, але з чоловічою психікою вона не сумісна.

Еміль, заступник начальника відділу кадрів

— Шоу дуже непередбачуване. Дівчата дуже різні — вони займають певні ранги, займаються певною діяльністю у своєму житті. Щоб вгадати, які відповіді вони дадуть, потрібно прожити масу ситуацій у власному житті. Це цікаво, пізнавально. Приємно працювати на одному майданчику з Анною Сєдоковою — дуже мила дівчина, легко орієнтується в нестандартних ситуаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.03.2011 13:01
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: