22.02.2011 13:19
Поделиться

ICTV — канал з характером — запрошує до правильної співпраці!

0

Не зник інтерес чоловіків і до програми «Фактів тижня з Оксаною Соколовою», яка підсумувала тиждень переможними показниками серед інформаційно-аналітичних програм. Стабільно цікавою є для глядачів інформаційна програма «Факти», яка практично щодня була серед лідерів теледивлення. Традиційно високі цифри отримали — гумористичне скетч-шоу «Наша Russia» та історично-гумористичний серіал «Рюрікі».

Також вдячність глядацької аудиторії канал з характером отримав за показ міцних фільмів та серіалів. Значну частку своєї уваги чоловіки приділили фільмам «Соломон Кейн», «Небезпечна людина», «13-й район. Ультиматум» та динамічному серіалові «Морський патруль 2».

Окрім того, тестування телепродукції (програм, шоу, анонсів, реклами) за системою DART (Direct Audience Reaction Testing – тестування реакції цільової аудиторії) дає можливість підбирати ICTV для свого ефіру продукти, які відповідають смакам цільових груп і тримати лідерство серед телеканалів. Зокрема протестувати рекламні ролики ще до розміщення в ефірі за вищезгаданою системою можуть всі бажаючі рекламодавці каналу. Після системного аналізу посекундних рефлексій аудиторії можна отримати оцінку рекламного ролика на відповідність вимог, які на нього покладені; вивчити успішні фрагменти та усунути невдалі; підкоригувати сценарні моменти тощо.

ICTV – канал з характером – запрошує до правильної співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.02.2011 13:19
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: