29.12.2010 17:33
Поделиться

На ICTV з’являться «Даішники»!

0

Майбутні напарники починають своє знайомство з конфлікту, однак на службі Лаврову і Зиміну багато часу доводиться проводити разом, тому вони змушені пристосовуватися один до одного. Старший даішник дізнається трагічну історію свого колеги і завдяки йому починає зовсім по-іншому ставитися до своєї роботи, і навіть відмовляється від хабарів.

Тепер вони завжди і всюди разом — рятують від кулі депутата міської думи, знаходять викрадене полотно Ван Гога, а коли син Зиміна, зв’язавшись з наркоторгівлею, потрапляє в неприємну ситуацію — рятуючи хлопця, Лавров ризикує власним життям, борючись з бандитським угрупуванням. Всі ці небезпечні пригоди не заважають їм виконувати своє основне завдання — стежити за порядком на дорогах.

Роль старшого даішника виконав Володимир Гусєв, відомий своїми ролями у картинах «Біс в ребро», «Полювання на ізюбра», «Олігарх». На відміну від свого героя, актор є запеклим противником хабарів:

— Розумієте, корупцію методом батога не переможеш, — вважає Володимир. — Розруха в головах людей, як казав професор Преображенський у «Собачому серці». Має змінитися багато поколінь, перш ніж щось покращиться. «Душа», «співчуття» — ці поняття ніхто не відміняв у світі. Але в нашій країні захоплюються людьми, які вирізняються похабністю, підприємливістю, бездушністю. І суспільство стало бездушним, звідси і всі проблеми, корупція в тому числі.

А ось на плечі його молодого напарника — актора Сергія Астахова («Бальзаківський вік, або всі чоловіки сво …», «Хіромант», «Адвокат») лягло виконання всіх трюків у картині. Виконавець ролі Сергія Лаврова стріляв, бігав, бився і навіть літав:

— Моєму герою довелося летіти на крилах літака, — згадує Сергій. — Ось це було захоплююче! Я сам виконував трюк, і мені було неймовірно цікаво. Основна ідея фільму для мене полягає в наступному: характер справжнього чоловіка проявляється тільки за серйозних, трагічних обставин.

У серіалі залучені й інші відомі актори. Так, наприклад, Валерій Гаркалін постане в образі депутата Держдуми і кримінального авторитету. Олександр Ликов грає відчайдушного терориста, який вважає себе благородним месником, Ганна Самохіна — мера Санкт-Петербурга. А Олексій Маклаков втілить вже звичний образ прапорщика.

Дивіться пригодницький серіал «Даішники» з 10 січня, з понеділка по четвер, о 20:25 на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.12.2010 17:33
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: