24.12.2010 15:58
Поделиться

«Наша Russia. Яйця долі» — всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

За сюжетом історії, гастарбайтери Рафшан і Джумжуд нелегально приїжджають до Москви, де бригадир Леонід отримав в одного олігарха замовлення на супердорогий ремонт. Загубивши у столиці «насяйніка», Рафшан і Джумшуд намагаються знайти і врятувати його, сіючи повсюду хаос і бедлам. Але в найбезнадійнішій ситуації доля усміхається гастарбайтерам — вони дізнаються про страшну таємницю, яка змінить все…

ЯК НАРОДИЛАСЯ ІДЕЯ?

— Нам здалося, що життя персонажів може бути набагато багатограннішим і цікавішим, — каже автор сценарію Семен Слєпаков, — але для того, щоб це показати, потрібно було вийти за рамки телевізійного скетчкому. Ми хотіли, щоб глядачі більше дізналися про своїх улюблених героїв. Хотілося глянути на сучасну Москву очима Рафшана і Джумшуда.

— Ми вирішили створити фільм за мотивами програми, при цьому розуміючи, що паразитувати на популярності телепрограми не можна і фільм сам по собі має бути якісним і дуже смішним, — розповідає автор ідеї Гарік Мартиросян. — У написанні сценарію брали участь Семен Слєпаков, Олексій Ляпоров, В’ячеслав Дусмухаметов, Михайло Галустян, Сергій Свєтлаков.

ХТО СТАВ ГЕРОЄМ ФІЛЬМУ?

Героями «Наша Russia. Яйця долі» стали всі персонажі, залучені у популярному комедійному серіалі «Наша Russia».

— У продовженні однойменної програми на ICTV ні жарти, ні скетчі, ні сценки з телепрограми «Наша Russia» не повторюються. Хоча багатьох героїв фільму ви бачили в скетчкомі, — пояснює Мартиросян. — Спеціально для фільму вигадані зовсім нові персонажі та унікальні ситуації і сюжети. Фільм «Наша Russia. Яйця Долі» — це фінал пригод всіх відомих глядачам героїв скетчкому, з фільмом їх історії завершаться.

— Рафшан і Джамшуд видались найглибшими героями, найактуальнішими і найзворушливішими і беззахисними, — розповідає Семен Слєпаков. — Тим паче, що є ще один головний герой — їхній начальник Леонід. Саме конфлікт між ним і гастарбайтерами допомагає нам закрутити цікаву і повну несподіванок історію.

ЩО ЗАЛИШИЛОСЯ ЗА КАДРОМ?

— Були вирізані найкривавіші сцени, — згадує Гарік, — зокрема та, де у фіналі фільму Галустян розстрілює Светлакова з кулемету. Річ у тім, що наші реквізитори помилилися і не всі кулі були бутафорськими.

Для однієї зі сцен знімальній групі знадобився золотий унітаз, який взяли на прокат у магазині на Рубльовці. Але в останній день зйомок унітаз, вартістю 15 000 євро, вкрали разом з підробленим самурайським мечем…

— Рафшан і Джумшуд за сценарієм фільму приїхали з вигаданої країни Нубарашена, яка знаходиться в Середній Азії. Якщо говорити про прототипи, то Рафшан — це ім’я мого друга з Самари, на його честь ми назвали цього героя. А Джумшуд — на честь однокласника мого дядька, він живе зараз у Лондоні.

Дивіться у новорічний вечір 31 грудня о 19:00 — «Наша Russia. Яйця долі» на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.12.2010 15:58
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: