02.12.2010 14:55
Поделиться

На ICTV чоловіки говорять про жінок

0

Четверо акторів з комедійного театру «Квартету І», схоже, вирішили показати справжній гумор на наших кіноекранах. Після екранізації вистав «День виборів» та «День радіо», настав час для ще однієї постановки «Про що розмовляють чоловіки». Смішити глядачів цього разу, окрім квартету, будуть Нона Гришаєва, Федір Добронравов, Жанна Фріске, Олег Меньшиков, група «Бі-2» та інші.

Чоловіки говорять про:

«Чому, коли вона кричить із сусідньої кімнати: « Бла-бла… Зелені тапки» — Я її запитую: «Що?». А вона мені каже: «Зелені тапки!»… Ну, чому вона повторює саме ці останні два слова, які я чув?!»

«Чому Київ — мати міст руських? Ну руських — зрозуміло, але чому Київ — мати? Він же батько…

— Це тому, що Москва — порт п’яти морів».

«Мені колись було 14 років, я думав, що 40 років — це настільки далеко, що це ніколи не настане. Або буде, але вже не мені. А ось тепер мені практично 40, а я розумію — дійсно не буде! Тому що мені і досі 14. Виходить, дорослих немає. Є постарілі діти».

— Вікон не відчиняти!

— Так парко ж!

— Комарі налетять.

— Ми світло вимкнемо.

— Таргани набіжать.

— От розійшовся ти з нею. Кинула вона тебе. І пишеш їй: «Це останнє смс, я більше не буду тобі писати. Ти стала мені чужа. Прощавай». І вона не відповідає. Тоді друге останнє смс: «Могла б і відповісти, нас, між іншим, щось пов’язувало». А-а. Третє. «Хочу поділитися радісною новиною. Я перестав про тебе думати. Взагалі. Так що не телефонуй».

— А вона і не дзвонить.

Телепрем’єра фільму «Про що говорять чоловіки» у суботу, 9 жовтня, о 21:10.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.12.2010 14:55
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: