18.11.2010 16:49
Поделиться

Шоу «Уральські пельмені» — вперше на ICTV!

0

Шоу «Уральські пельмені» – гумористичний проект без будь-яких вікових обмежень: гумористи традиційно уникають «брудних жартів нижче пояса», так що від їхніх програм п’ятирічні діти сміються поряд із п’ятдесятирічними чоловіками! Саме тому це шоу для всієї родини! З іншого боку, їхній гумор – це «Пряме Дзеркало!» Вони непередбачувані й дивують глядача при кожній зустрічі.

Серед гостей та учасників у кожній передачі присутні VIP-гості та медійні обличчя. Деякі з них навіть беруть участь у постановці номерів на сцені і спільно з «Пельменями» грають відрепетирувані ролі. Кожна програма присвячена певній темі, і через призму цієї теми «Пельмені» зачіпатимуть усі можливі й неможливі боки нашого життя. Скетчі будуть знімати у відповідних до них декораціях, які змінюватимуться на сцені.

Офіційні дилери гумору – шоу «Уральські пельмені»: Дмитро Брекоткін, Сергій Єршов, Сергій Ісаєв, Сергій Калугін, Сергій Мінєєв, В’ячеслав М’ясников, Сергій Нетієвський, Олександр Попов, Андрій Рожков, Дмитро Соколов, Максим Яриця, Юля Матюхіна-Михалкова.

– Для нас гумор став повсякденною роботою, – каже автор шоу Дмитро Соколов. – Вдома ми буваємо вкрай рідко. У найкращому випадку – один тиждень на місяць. Інший час відведений на гастролі, хтось знімається. Крім того, постійно вигадуємо нові номери. До речі, не тільки для себе, але і для інших КВКашних команд. Ми, мабуть, належимо до тих небагатьох «ветеранів» КВК, хто встигає писати тексти не тільки для власних виступів, а й колегам по цеху.

– Ми всією командою збираємося в якомусь санаторії за містом, там зачиняємось днів на десять і починаємо придумувати, – розповідає про спільну роботу Сергій Ісаєв. – Причому це процес, принаймні, у нас суто колективний. Один щось запропонує, інший доповнить, третій ще що-небудь. Так номер і складається. А потім, коли номерів наберемо на програму, починаємо їх «обкатувати».

Проведи найкращі вихідні разом з «Уральськими пельменями» на каналі ICTV у суботу о 20:00!

Жарти від «Уральських пельменів»:

– Привіт, бобре! Звідки у тебе такі зуби?

– Це «Колгейт»!

– А я думав, зуби …

**********

– Ну, що ж, матч закінчився, а в наших уболівальників залишилось багато запитань до судді. Ні, судив він, звісно, добре, але чому він не забивав?!

***********

– А ось Мостовий рветься до воріт: удар, гол; свисток, гол; жовта картка, гол; матч закінчився, гол! Розходився Мостовий, як шкода, що він сьогодні не грає!

Коротка довідка:

Команда КВК «Уральські пельмені» була створена у 1993 році. Ініціатором її заснування був Дмитро Соколов, він же Сокіл, жива легенда Свердловського студентського будівельного загону. У 1995 році з ініціативи того ж Сокола команда виїхала на «Великий КВК» – на фестиваль у Сочі. Несподівано для всіх, а найбільше для самих себе, хлопці потрапляють на гала-концерт, а за підсумками фестивалю ще й у сезон Вищої ліги КВК.

З цього моменту і розпочалося телевізійне життя «Уральських пельменів». У період з 1995 до 2000 року команда зіграла на великій сцені 10 ігор і досягнула свого – у грудні 2000 року стала чемпіоном Вищої ліги Міжнародного Союзу КВК. Так уперше за всю історію існування гри чемпіоном КВК стала уральська команда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.11.2010 16:49
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: