01.11.2010 13:32
Поделиться

«Братани 2» — всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

Продовження історії чотирьох друзів планувалось випустити на екрани значно раніше, але кіношникам довелося змінити свої плани. Загинув один з виконавців головної ролі — Дмитро Дьяконов. Талановитий молодий актор пішов, на жаль, з життя, трохи не діждавшись  прем’єри. Робота над другим сезоном призупинилася.

— Ми усі хвилювалися і сумнівалися, чи варто продовжувати історію чотирьох друзів без Діми. Але вирішили, що це буде хорошим тоном — вшанувати його пам’ять у кадрі, — говорить Олексій Кравченко, виконавець ролі Макара.

Події «Братанів-2», як і в першій частині серіалу, розпочинаються другого серпня, в день ПДВ. Але цього разу свято у блакитних беретів зовсім нерадісне — саме в цей день вони дізнаються, що їх друг Костя, веселун і жартівник, розбився на мотоциклі. Армійські друзі Кості Макар (Олексій Кравченко), Льоня (Сергій Селін) і Сергій (Антон Хабаров) знайомляться з Алексом, молодшим братом загиблого. Так в їх команді з’являється новий герой, якого зіграв молодий актор Данило Воробйов.

Цього разу друзі стають на захист підлітків, яких тероризують місцеві бандити. Як відомо з першого сезону «Братанів», справжні герої завжди йдуть до кінця, плечем до плеча. Перед ними відкривається зворотній бік мафії, яка заробляє мільйони на армії бездомних, і викрадає дітей, щоб робити з них жебраків. Бандити просто так не відступляться від свого, добре організованого бізнесу. Один із братанів потрапить до рук мафії, за рештою бійці злочинного угруповання розпочнуть справжнє полювання.

«Братани» продемонструють глядачам ICTV найскладніші каскадерські трюки і професійно поставлені бійки, перестрілки з усіх видів стрілецької зброї, сюжет з декількома невідомими під саунд-трек, написаний спеціально для серіалу легендарним гуртом «Чайф».

— Чим я відрізняюсь від свого героя? У мене, слава Богу, не було таких страшних обставин, в яких вже не вперше опиняється Макар і його друзі, — говорить Кравченко. — Можу припустити, що я, як і мій герой і будь-який нормальний чоловік, буду до кінця стояти за свою сім’ю і за своїх друзів. Що мені дійсно близьке в моєму персонажеві — оптимізм і небажання опускати руки. У Макара немає безвихідних ситуацій, але буває, що рішення його не влаштовує, і тоді разом з братанам шукає інший, Правильний Вихід.

Режисер: Сергій Лялін

У ролях: Олексій Кравченко, Равшана Куркова, Сергій Селін, Антон Хабаров, Данило Воробйов, Роман Гредін, Олександр Туманов, Вікторія Фішер

Прем’єра серіалу «Братани-2» з 1 листопада, з понеділка по четвер, о 20:00 на ICTV. По дві серії відразу!

01.11.2010 13:32
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх