20.10.2010 17:01
Поделиться

ICTV починає «Військову розвідку»

0

Кожні дві серії – окрема, закінчена історія і нове завдання для розвідників. До постійно діючого складу диверсантів у кожному блоці приєднується фахівець, який проводить тренінг для конкретної місії: дії на місцевості проти снайперів, тонкощам вибухової справи, роботи у ворожому тилу, контррозвідці на своїй території, поведінці у «блатному» середовищі, і так далі. Якщо оперативне навчання неможливе, фахівець може долучитися до групи безпосередньо на завданні.

– Цей серіал зроблений у кращих традиціях хороших радянських фільмів про війну, – говорить режисер серіалу Олексій Праздніков. – Фільмів, на яких я сам виріс. До того ж героїв цих історій грали чудові артисти як старої школи – Борис Щербаков, Володимир Гостюхін, Лев Дуров, Борис Смолкін, так і молоді актори – Костянтин Воробйов, Павло Трубінер, Степан Бекетов, Ольга Ломоносова. Розкривати подробиці не буду – подивіться самі. Впевнений, що вам сподобається.

Знімали серіал «Військова розвідка» в районі Санкт-Петербурга і в Карелії. Особливо команді запам’яталися зйомки в селі Малі і Великі Сельгі. Місця там незвичайно живописні, до того ж місцеві жителі не лише з великою радістю працювали у масовці, але й в перервах між зйомками поїли акторів і знімальну групу чаєм і пригощали пірогами.

– Тема військової розвідки – невичерпна. Так само як і тема війни, – розповів актор Борис Щербаков. – У мене воював батько, а мама – пережила блокаду. Тому у нас в сім’ї особливо дбайливе ставлення до хліба. І навіть до сухарів.

Військово-пригодницький серіал «Військова розвідка» – з 25 жовтня, з понеділка по четвер о 22:00 на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.10.2010 17:01
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: