19.10.2010 11:31
Поделиться

STARLIGHTMEDIA презентував свої досягнення та плани

0

Сьогодні STARLIGHTMEDIA – найуспішніший гравець українського медіа ринку та найсильніший виробник національного українського телепродукту. Холдинг заслужено називають лідером симпатій серед просунутих та активних людей віком від 14 до 49 років.

ICTV акцентував увагу на найяскравіших та найрейтинговіших телепродуктах, але програми новин до презентації не увійшли. Директор-президент каналу Олександр Богуцький пояснив це так:

– Для мене дуже важливо, що нашим «Фактам», які залишаються яскравими і чесними, довіряють більше, ніж іншим новинам. Я вважаю це величезним досягненням всіх тих, хто працює на телеканалі. Наші новини, які приваблюють чоловіків і є обличчям каналу, сьогодні ми вам не покажемо. Чому? Тому що новини не продаються. Ми покажемо вам все те, що можна купити за гроші.

Директор-президент ICTV, директор телегрупи STARLIGHTMEDIA Олександр Богуцький

– ICTV для багатьох людей, що працюють на ньому, став справою життя. Філософи кажуть, що раніше корпорації жили довше ніж люди, що в них працювали, а зараз люди живуть довше, ніж існують корпорації. Ми прагнемо зламати цей стереотип. – наголосив Олександр Богуцький. – Дякую всім тим, хто був з нами у минулому році, і хто підтримав Чемпіонат світу з футболу. Мені здається, що ми зробили багато, але плануємо зробити у наступному році ще більше. Ми – чоловічий канал, але це не означає, що ми не любимо жінок. Ми, як справжні чоловіки, любимо їх і вважаємо, що жінкам комфортно на нашому каналі. Звісно тому, що поруч є чоловіки. Може це й ідеальна картина світу, але ми за неї боремось.

Дякую всім тим, хто розміщається на ICTV – чоловіки дуже не прості люди, не завжди хочуть дивитися рекламу, але ми довели заппінг у цьому році практично до 85%. Це теж завдяки команді ICTV, чим ми дуже пишаємось.

Директор «STARLIGHT SALES» Андрій Партика про досягнення у сфері власних продажів холдингу

Голова правління Нового каналу Ірина Лисенко

Генеральний директор каналу СТБ Володимир Бородянський та генеральний продюсер М1 Валентин Коваль

Олена Фроляк та Костянтин Стогній

Ведуча вечора Маша Єфросиніна

Real comedy (ICTV) з новим поглядом на «Аватара»

Танцють усі! (СТБ)

Стас Шурінс (Фабрика зірок, Новий канал)

Еріка (Фабрика зірок, Новий канал)

Діма Каднай (Фабрика зірок, Новий канал)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19.10.2010 11:31
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: