17.09.2010 18:40
Поделиться

18 вересня «Фактам» – 10 років!

0

Друге дихання ICTV відкрилося рівно десять років тому – у вересні 2000-го. Контрольний пакет каналу перейшов українській компанії. На канал прийшла нова команда на чолі з генеральним директором Олександром Богуцьким, генеральним продюсером став Михайло Павлов, службу інформації каналу очолив відомий російський тележурналіст Дмитро Кисельов.

– Мені запам’яталося бажання зробити інші новини, де топ-новина – завжди людина й тільки потім влада, де є місце сюжетам, після яких можна сказати: «У цій країні хочеться жити», – згадує Олена Фроляк. – Це була і сьогодні залишається команда «телемонстрів» – Олександр Богуцький, Микола Княжицький, Дмитро Кисельов, Олександр Семирядченко. Усе було нове й свіже, один тільки яскравий жовтогарячий колір чого був вартий! І наша відкрита студія-ньюзрум, аналогів якої дуже довго не було в СНД. Починався грандіозний проект, а це завжди підстьобує, підіймає, дає надію та надихає…

Під керівництвом Олени Фроляк інформаційна служба не тільки підтримує високий рівень, а ще й покращує показники й тішить глядачів оновленнями. Одне з останніх надбань інформаційної служби – проект «Добрі новини» з його життєстверджувальними ідеями.

– «Факти», як і інші продукти каналу, ми прагнемо робити з повагою до професії, прагнемо показувати більше добрих новин, – коментує директор-президент ICTV Олександр Богуцький. – ICTV – єдиний канал, що показує справжні «Добрі новини», які веде Олена Фроляк. 18 вересня «Фактам» виповниться 10 років – перша кругла дата, за якою тисячі сюжетів. Я хочу подякувати усім журналістам, операторам, редакторам за їх працю і сказати, що ми пишаємося «Фактами» і бажаємо їм успіхів.

Сьогодні інформаційна служба – це програми «Факти», «Факти. Підсумки дня», «Факти. Спорт», «Добрі новини» та безліч спецпроектів, які готує наша команда.

Департамент неможливо уявити без команди професійних телеведучих та редакторів: Інни Шевченко, Віталія Ковача, Петра Дем’янчука, Лук’яна Сельського, Андрія Ковальського, В’ячеслава Цимбалюка, Миколи Луценка, Віктора Сороки, Ореста Ребмана, Алли Корчук, Олександра Миронюка, Андрія Гетьмана;

головного режисера Катерини Ємець;

головного оператора Сергія Соловйова;

продюсерів Юлії Коник та Дар’ї Сачкової

та всіх операторів і журналістів.

«Факти» вітають:

Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету:

Коли ти знаєш факти, ти легко знаходиш істину. «Факти» від ICTV допомагають знаходити істину не тільки в політичному житті, але і в суспільному та культурному житті країни, що яскраво демонструють цифри рейтингів. І якщо точніше за факти – тільки цифри, тож нехай у наступні десять років цифри рейтингів для «Фактів» будуть дійсно великими.

Олександр Семирядченко, заступник головного редактора інформаційної служби ICTV у 2000 – 2005 роках, головний редактор у 2005-2006 роках:

Рівень інформаційної служби, безумовно, високий. Бажаю команді «Фактів» його не втрачати, а якомога більше розвивати. Треба адекватно реагувати на ті виклики, які дуже інтенсивно виникають у процесі розвитку інформаційних технологій у світі. Я думаю, що на сьогодні існує конкуренція інтелекту, конкуренція техніки вже другорядна. Бажаю не втрачати здорового глузду та бажання зробити завтра краще, ніж учора.

Лариса Мудрак, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, заступник голови Національної ради:

Шановні колеги! Вас дивляться, до вас прислуховуються, на вас рівняються, вас цитують, вами пишаються, з вами прагнуть співпрацювати. Це ваша перемога! Перемога кожного з вас, перемога команди і перемога ваших ідей.

Дякую за неупередженість, за стандарти свободи слова, за професіоналізм, за творчість і за відданість професії. Окремо кожному з ваших операторів, репортерів, випускових, інженерів, монтажерів і всім-всім тим, хто створює сучасне українське телебачення, моє слово любові і подяки.

Ви неповторні, тому що створюєте нову українську телевізійну журналістику і щодня доводите всім нам, що таке справжня честь і гідність українського телебачення.

17.09.2010 18:40
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх