15.09.2010 14:32
Поделиться

«Велика різниця по-українськи» відкриває новий сезон!

0

З нагоди старту нового сезону програм телеканал ICTV влаштував грандіозні зйомки. У студії зібрався весь цвіт українського шоу-бізу. У гості до Олександра Цекало та Івана Урганта прийшли справжні зірки, не побоявшись сміливих пародій та гострих жартів ведучих.

Борис Бурда кілька разів відкладав приїзд на зйомки через надмірну зайнятість, але врешті-решт кинув усі справи і приїхав з Одеси. Тіна Кароль зізналася, що ніч напередодні зйомок провела в лікарні — але в студію все-таки приїхала і пародією залишилася задоволена. Група «Віа ГРА» прибула на програму в повному складі та з продюсером, а Потап і Настя Каменських настільки захопилися зйомкою, що мало не спізнилися на інтерв’ю.

Гурт «Бумбокс» знайов у пародистові свого запасного вокаліста на майбутнє — настільки він був схожий на фронтмена групи Андрія Хливнюка, а доктор Комаровський знайшов собі нового пацієнта — колишнього чоловіка Ірини Білик Дмитра Дікусара — і поставив йому точний діагноз — який? — дивіться згодом . А 25 вересня під гостре слівце пародистів потраплять:

Супергероям з «Х-фактору» доведеться зіткнутися з настирливими учасниками шоу, причому не пародистами, а людьми, які вже випробували свою долю в реальному шоу — хто саме? — дивіться у пародії.

Мешканці музичного олімпу — Потап і Настя Каменських — настільки були вражені пародією, що Потап назвав актрису гравшу Настю її копією. У скетчі Потап постане таким іронічним, як і в житті:

— Потап, я пісню придумала, — каже Настя.

— Мені тепер, що в чоловічих журналах голим зніматися? Кожен повинен займатися своєю справою, — парирує Потап.

У «Битві екстрасенсів» візьмуть участь Білі Маги. Павло Костіцин, у виконанні Віктора Андрієнка, так буде оголошувати учасників своєї програми:

— Тамара Аркадіївна вирішила, що вона маг, після того як сказала своєму коту — «Щоб ти здох» і він здох через 4 роки! Валентина Миколаївна — випускниця академії чарівництва, спеціальність бухгалтерський облік і аудит. Сергій — ворожить на кавовій гущі… Останній раз спав у 1983 році!

Не обійде увагою шоу і ведучих програми «Підйом», але більше всіх дістанеться Андрієві Хливнюку та гуртові «Бумбокс». Артист-пародист запропонував веселу версію відомого хіта «Вахтерам», приурочену шкільній порі:

— Пам’ятаю трудовика, кольору буряка! Лариса-щур завгосп, губи кольору троянд! Вже розносить поголос по дворах, що між ними чівава ….

Ось така вона — «Велика різниця по-українськи». Не пропустіть ще більше пародій, тільки на ICTV — 25 вересня о 22:05.

15.09.2010 14:32
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх