08.09.2010 12:06
Поделиться

Перший Міжнародний Фестиваль Пародій «Велика різниця» на ICTV!

0

Протягом місяця в трьох країнах проходив кастинг пародистів. Понад п’ятсот «Примадон», «Кіркорових» і «Баскових» боролися за право взяти участь у фінальному конкурсі Першого Міжнародного Фестивалю Пародій «Велика різниця» в Одесі.

— З 500 людей ми відібрали 34 конкурсанти, — розповів Олександр Цекало. — Обирали за різними критеріями. Але найголовніше — це палаючі очі. Був хлопець з Придністров’я, який заявив: «У мене рюкзак з речами. Якщо я не пройду, додому сказали не повертатися». Інший їхав з Далекого Сходу 8 днів. Але нам він не підходив. І було незручно сказати йому, щоб він їхав ще 8 днів назад. Але якість головне. Тому ми відібрали найкращих, дійсно талановитих хлопців.

Кращі з кращих пародистів вирушили на дводенний фестиваль в Одесу, щоб виставити свої номери на конкурсній програмі. У суддівську колегію запросили зірок, які самі неодноразово ставали жертвами пародій. Лариса Доліна, Тіна Канделакі, Михайло Боярський та Анатолій Вассерман оцінювали артистів у трьох номінаціях:

1. Пародія в образі, де обов’язковими умовами були не тільки схожі міміка і голос, але і зовнішня подібність;

2. Мультипародія, в якій артист, без відповідного гриму та одягу, міг пародіювати одночасно кількох персонажів;

3. Альтернативна пародія — номінація, що не піддається опису. Наскільки далеко вийшла за межі відомих жанрів пародій фантазія учасників — потрібно бачити!

— У пародіях я не фахівець, — зізнається Михайло Боярський. — Але, у своїх оцінках я завжди намагаюся бути об’єктивним, а суджу з акторської точки зору. Мене не цікавлять ні вік, ні ефект, який справила пародія на зал і моїх колег, ні оплески глядачів. Я намагався оцінювати так, як, на мою думку, судив би Станіславський.

Анатолій Вассерман приготував сюрприз, здивувавши не тільки глядачів, але навіть і ведучих фестивалю Олександра Цекало та Івана Урганта. Вперше перед камерами вчений постав не в своєму незмінному похідному жилеті, а у справжньому смокінгу! Цей факт не міг не підмітити Іван Ургант: «Напевно, Анатолію було важко натягувати піджак на жилетку».

Між конкурсними номінаціями на сцену Одеського оперного театру виходитимуть артисти «Великої різниці» — Олександр Олешко, Нонна Гришаєва, Володимир Кісаров, Сергій Бурунов, Маруся Зикова, Віктор Андрієнко та інші. Для них написані спеціальні нові номери, яких ще не було в ефірі. Так, Олександр Олешко і Нона Гришаєва з’ясовуватимуть стосунки від імені Земфіри і Ренати Литвинової, а трупа української «Великої різниці» в образах зірок шоу-бізу відправляться рятувати світ від самих себе.

Конкурсанти битимуться не за грошовий і не за матеріальний подарунок, а за путівку в професію — контракт з «Великою різницею».

Володимир Висоцький і Віктор Цой, леді Гага і Modern Tolking, Лена Майєр і багато інших у Першому Міжнародному Фестивалі Пародій «Велика різниця» — 17 вересня о 19-50 на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.09.2010 12:06
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: