12.08.2010 15:45
Поделиться

ICTV руйнує стіни в шоу «Море по коліно»!

0

За правилами гри, боротьбу з пінопластовими перешкодами розпочинають дві команди по три людини. Їх завдання не хитре – вписатися в отвір у стіні, яка рухається у бік учасника зі швидкістю 3 метри за хвилину. Якщо учасник не встигає прийняти позу, при якій він пройде крізь діру, то стіна зіштовхує його в басейн з водою.

Гра поділена на три раунди. У першому на пінопластовий бій вирушає один учасник, у другому вже два гравці намагаються заробити бали для своєї команди. В останньому раунді зі стінами сперечаються всі члени команди. Завершує гру «Суперстіна», проходження якої і визначає переможця.

Гравців, що набрали меншу кількість очок, чекає сюрприз. Їм доведеться вирушити додому на метро, та ще й у своїх сяючих костюмах і яскравих касках! Побачивши на вулиці людей, одягнених як космонавти і з дуже знайомими і веселими обличчями, не лякайтеся – це зоряні учасники шоу «Море по коліно»!

Проект знімає «Студія Пілот» у павільйонах Укртелефільму. Шоу «Море по коліно» приправлене фірмовим одеським гумором від ведучого Дмитра Перепьолкіна, чий голос впізнають тисячі слухачів популярних українських радіостанцій.

– Я раділа, як дитина, – ділиться враженнями Олена Фроляк. – Мені здається, що це шоу для учасників – як маленьке повернення в дитинство. Небагато людей можуть собі дозволити в повсякденному житті відчути себе дитиною. «Море по коліно» надало таку можливість – подуріти, пострибати, покричати і при цьому не боятися, що із зачіскою може бути щось не так.

– Пройдете крізь стіну – отримаєте 40 балів! Не впораєтеся – 25, з конфіскацією, у Сибір, – попереджує учасників Дмитро Перепьолкін.

– Я взагалі не проліз ні в одну діру, – згадує Микола Луценко. – Це для мене така авантюра! Було дуже весело. Я накупався, отримав заряд нових емоцій. Особливо коли мені зав’язали очі перед рухомою стіною – це взагалі, як то кажуть, адреналінчик.

– Мені це нагадує дитячу гру «Морська фігура – завмри», – каже Фоззі. – Під тиском стіни прийняти якусь смішну позу і постаратися втиснутись. А костюми – це блискуче!

– Чудове шоу, я навіть би сказав, оздоровлююче, – вилазячи з басейну, говорить Олександр Ільїних. – Стільки часу у воді проводити – це корисно. Це вам не репортаж написати – тут кмітливість потрібна, хитрість. У будь-якому разі – це було респектно!

Веселіться разом з ICTV щонеділі, з 29 серпня о 17:00! І пам’ятаєте: хто пройде крізь стіну – тому «Море по коліно»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12.08.2010 15:45
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: