03.08.2010 18:28
Поделиться

«Хіромант» — прем’єра на ICTV

0

За сюжетом, одного разу Сергій дізнається про те, що за життя його батько займався хіромантією. Більше того, у батьківському щоденнику він знаходить зловісне пророцтво, яке стосується його самого і таємничого знака на своїй руці.

Прочитавши щоденник, хлопець починає вивчати хіромантію і дуже скоро переконується в тому, що хіромантія дійсно дає відповіді на питання про минуле й майбутнє людини по лініях її рук.

Поступово герой відкриває в собі рідкісний дар до вивчення хіромантії і незабаром стає одним з кращих хіромантів у світі. Із бідного студента Сергій стає багатим і впливовим чоловіком, але не втрачає при цьому своїх кращих духовних якостей — використовуючи свої унікальні знання, він намагається допомагати людям. Однак хіромантія приносить у його життя не тільки унікальні можливості, але й цілу низку страшних подій…

Режисер фільму Антон Борматов, знявший популярну сагу про розвідників «Диверсант», вирішив екранізувати однойменний роман Сергія Кирієнко, тому що у цій містичній історії письменник описав те, що трапилося з ним особисто.

Географія зйомок була широкою, знімальна група об’їздила чимало російських сіл, і навіть побувала в Індії.

— У нас було все справжнє: і морг, і в’язниця, і Індія, — розповідає Юрій Чурсін («Прості істини», «Квиток у гарем» і фільм «Зображаючи жертву»). — Від моргу у мене залишилися страшні спогади, а в Індії було чудово. Там нам дозволили знімати у храмах, що буває дуже рідко. Більше того, брахмани погодилися зіграти у нас самих себе. Вони виявилися дуже артистичними, все робили з одного дубля. У Бомбеї брахман-хіромант подивився на мою руку і сказав, що я доживу до ста років, але наді мною постійно висітиме загроза смерті.

А ось герой Сергія Астахова, бізнесмен Віктор Стогов, свято вірить у хіромантію і експлуатує талант Рябініна як провісника. Сам Астахов ставиться до ворожіння з підозрою:

— У серіалі мені щодня ворожили. А в житті жодного разу. Навіть циганки на вулиці ніколи не зупиняли. Напевно, через моє смоляно-чорне волосся вони приймали мене за циганського барона. Хоча лякати мене халявними будинками і далекою дорогою марно. Я сміюся над подібними прогнозами і не вірю в них.

Режисер: Антон Борматов

У ролях: Юрій Чурсін, Ксенія Буравська, Сергій Астахов, Катерина Стулова, Сергій Угрюмов, Максим Лагашкін, Петро Зайченко

Дивіться містичний серіал «Хіромант» на ICTV з понеділка по четвер о 20:00 і 21:00, одразу по дві серії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.08.2010 18:28
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: