18.05.2010 15:50
Поделиться

«Зграя» — всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

Головні герої — бізнесмен Вадим, його дружина Ніка та партнер Вадима Еміль знаходять у газеті дивне оголошення — як розвага для заможних панів і дам пропонується екстрім-тур: провести кілька тижнів у справжнісінькому ГУЛАГу! Співробітники турфірми обіцяють повне занурення в реальність 1938 року…

Не всі учасники екстремальної гри зможуть витримати випробування до кінця. Ті, що зійшли з дистанції зобов’язані сплатити штраф. Із цих сум буде сформовано головний бонус, який дістанеться переможцям, що пройшли усі випробування.

Прибувши до місця призначення, герої починають знайомитися зі своїми «співтабірниками». Народ зібрався різноманітний, у кожного свої мотивації, щоб погодитися на такий виклик. Серед «ув’язнених» — «король жебраків» Мдіванбегі (Рубен Сіманов), тіньовий власник великого бізнесу з культуризму Васільок (Олексій Панін), колишній мент Борис (Сергій Угрюмов). Артист Іноземцев (Михайло Разумовський) — жартівник, розігрує усіх, до екстрім-туру ставиться як до гри в казино. Є і фахівець з антикваріату Монастирський (Юрій Смирнов) — як історик, добре знає побут «сталлагів» і весь час знаходить якісь невідповідності у цьому тимчасовому таборі. Він звик мати справу з експертизою і в’їдливо прискіпується до обстановки.

Всі вони ставляться до туру як до розваги, поки гра не перетворюється на сувору реальність…

— Фільм знято за книгою Олександра Бушкова, — каже режисер картини Стас Мареєв, відомий своїми роботами «Вікінг», «Літєйний, 4» та інші. — У цього автора переважає синтетичний жанр — тут є і детектив, і трилер. Це — серіал, а в серіалі має бути розвиток сюжету. Ми до кінця інтригуємо глядача.

Одну з центральних ролей виконав Олексій Серебряков. Актор, цураючись проміжних проектів і відвертого «мила», не шкодує про свою участь у «Зграї»:

— Я погодився зніматися, тому що мене зацікавила сама історія. До того ж приємно було попрацювати і з режисером Стасом Мареєвим. Мені завжди цікаво, якщо в сценарії прописана організація героїв у їхньому життєвому просторі й позначено співвідношення між ними та навколишнім світом. М’який у них характер чи крутий — не має значення, це лише зовнішнє забарвлення. Важлива глибина характеру. У «Зграї» все це було.

Прем’єра гостросюжетного триллера «Зграя» — з 25 травня, з вівторка по четвер, о 22:00 на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.05.2010 15:50
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: