11.05.2010 17:11
Поделиться

Абсолютно нові серії «Літєйного» на ICTV

0

У другому сезоні серіалу в команді Сергія Селіна, Анастасії Мельникової, Олексія Нілова, полковника Ухова (актор Андрій Федорцов) і професора Грошева (Анвар Лібабов) поповнення. З’являється новий начальник — генерал Шаламов, якого грає Євген Сідихін. Його герой не просто бойовий офіцер, він ще й стратег, який запросто вірішує чимало важких завдань. Він однаково впевнено почуває себе і в кабінеті за комп’ютером, і в перестрілці з бандитами.

У рамках проекту було створено шість незалежних історій, кожна — про окремого героя «Літєйного». Герої розкривають найскладніші справи державного значення — наркомафія, торгівля зброєю, розкрадання національних скарбів, шпигунство. Злочини й події, якими насичена картина, не вигадані сценаристами. Одним з головних принципів, яким керувалися творці серіалу, стало досягнення максимальної відповідності екранних подій реальним.

— Герої займаються надскладними справами, відповідно і обладнання у них має бути серйозне, — каже один з режисерів картини Андрій Балашов. — Наш елітний підрозділ оснащений величезною кількістю хитромудрих спецустаткувань і справжніх шпигунських пристроїв.

Географія зйомок нових серій не обмежилася Пітером. Деякий час акторам довелося жити буквально в похідно-польових умовах. Вони побували у Псковській області, де провели кілька тижнів на дикому острові посеред великого озера. З’їздили на Чорноморське узбережжя і піднімалися в гори на висоту в кілька тисяч метрів! Більшість трюків — бійки, перегони, перестрілки — вони виконували самі. Навіть професору Грошеву довелося побитися!

«Літєйний, 4» — знаменита пітерська адреса, за якою в дореволюційний час знаходились Санкт-Петербурзька судова палата й окружний суд, потім Головне управління внутрішніх справ Санкт-Петербургу й Ленінградської області, а тепер Управління Федеральної служби безпеки в Спб і Ленобласті. Саме тут, відповідно до сюжету фільму, розташовується Штаб Відділу спеціальних розслідувань (ВСР), співробітники якого й стали головними героями картини.

Яким буде подальший розвиток подій у популярному серіалі, можна буде дізнатися на ICTV вже 17 травня, з понеділка по п’ятницю, о 20:00 і 21:00, по дві серії одразу.

11.05.2010 17:11
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх