05.05.2010 16:47
Поделиться

«Замах» — всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

1944 рік. У відділ зв’язку СМЕРШу приходить радіограма «Абвер готує замах на генерала Данилова. Макс». Співробітники комітету держбезпеки здивовані — Макс загинув у 1943 році, в Ірані. Агент Макс Оттер, він же — капітан Костін, живий. «Якщо Макс залишився живий і знову вийшов на зв’язок — справа серйозна».

Війська генерала Данилова рвуться до кордонів Пруссії. Німці не можуть зупинити просування. Вдалий замах на Данилова дасть ворогові шанс на перегрупування сил. Операцією зі знищення генерала Данилова займаються кілька німців під керівництвом Чортова (Майера) — зрадника, здатним холоднокровно і майже безпрограшно моделювати ситуації, передбачаючи дії противника чи жертви.

При підготовці картини автори вивчали безліч документів, зокрема, мемуари Майера — німецького шпигуна, який готував замахи на Сталіна, Черчілля і Рузвельта в Тегерані в 1943 році. У цьому фільмі творча група свідомо відмовилася від множинних масштабних батальних сцен, вивівши на передній план психологічні перипетії героїв.

Але без стрілянини і перегонів не обійшлося: кілька днів знімальна команда працювала над нападом групи диверсантів на штаб генерала Данилова. Погоні на старовинних авто виконували московські каскадери. Виконавець головної ролі Дмитро Пєвцов, який як завжди перебуває у відмінній спортивній формі, багато трюків робив сам. Але акторові дісталося не стільки фізично, скільки психологічно складна роль:

— У Діми складний ліричний герой, — розповідає редактор картини Ігор Костюченко. — Він змушений посилати людей на смерть в складний для Батьківщини момент і в той же час поєднувати в собі світле почуття кохання, яке він намагається з усіх сил подавити.

Данило Козловський отримав від роботи над картиною тільки найтепліші і найпозитивніші емоції.

— Для мене це був дуже важливий час, — ділиться своїми враженнями актор Данило Козловський. — Мені подобається згадувати проведений час з колегами по майданчику. Коли режисер щодня з усмішкою зустрічав акторів, як художник по костюмах Ірина змушувала мене застібати верхній гудзик на гімнастерці, і як Діма Пєвцов якось сів зі мною поруч і розібрав мою роль до дрібниць. Після цього мені стало набагато легше грати…

Сценарист картини Гліб Шпрігов вже не вперше писав про війну. З-під його пера виходили раніше стрічки «Снайпер», «Останній бронепоїзд» і «Людина війни». Крім того, він був співавтором військової драми «У червні 41-го».

— Я й сам часто ставив собі питання: чи маю право писати про те, чого сам не бачив, не пережив? — каже сценарист. — Але для мене тема війни — неосяжна, в ній багато драматичного матеріалу. І, по-моєму, виходить дуже цікаве жанрове кіно.

Режисер: Олександр Єфремов

У ролях: Данило Козловський, Аліна Сергєєва, Дмитро Пєвцов, Олександр Феклістов, Олексій Шлямін, Станіслав Дужников, Магдалена-Анна Гурська, Владас Багдонас, Павло Делонг, Іван Мацкевич, Анатолій Терпіцкій, Ігор Сігов та ін.

Дивіться воєнну драму «Замах» з 11 травня, з вівторка по п’ятницю, по дві серії одразу з 20:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.05.2010 16:47
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: