29.04.2010 17:22
Поделиться

ICTV розвіє весь «Туман» війни

0

Лише один день з життя сучасних солдатів потрапляє в об’єктив камери. Під час марш-кидка загін молодих бійців Російської Армії відстає. Щоб скоротити шлях, вони біжать навперейми, але потрапляють у туман, який переносить їх у минуле, в роки Великої Вітчизняної війни. У хлопців немає нічого, окрім розряджених автоматів, але їм потрібно будь-що вижити. У першій же сутичці з німцями вони втрачають одного бійця. Потім їх беруть у полон радянські партизани. На жаль, незнайома військова форма і дивні слова, якими користуються прибульці, — аж ніяк їм не на користь.

Спецназівці дивом уникають розстрілу. Їм вдається знищити каральний загін ворога і зруйнувати плани німецького командування. Більшість бійців групи гине, лише троє хлопців повернуться неушкодженими назад у XXI століття…

Вирішили випустити картину на екрани саме до 65-ї річниці Перемоги. Стрічку зняли в рекордно короткий термін. З нуля були зведені німецький табір і ціле село, частина будівель, які підірвали згодом.

— Актори працювали без дублерів, — розповідає продюсер картини Резо Гігінеішвілі, який працював раніше над «Жарою» та «9 ротою». — Вони керувалися бажанням — встигнути зробити картину до великого свята, щоб нагадати нашому поколінню, якою ціною дісталася ця перемога.

Головну роль у картині виконує молодий актор Ігор Шмаков, який встиг показати себе в таких кінохітах, як «Адмірал», «Стомлені сонцем-2».

— Коли збирається група хлопців, безумовно, що найхаризматичніший з них стане лідером, — каже Резо Гігінеішвілі. — З виконавцем головної ролі нам пощастило. Він щирий, харизматичний, у цій роботі він керується повагою до ветеранів і Перемоги. На мій погляд, це народження нової зірки.

У свідомості сучасної молоді подання про Вітчизняну війну будується на інформації з підручників і кадрів з кінострічок. Найсильніший візуальний вплив здатний змінити ставлення молодих людей до подій, які відбулися за півстоліття до їх народження. Герої фільму «Туман» розуміють, що батьківщину їм потрібно захищати, хоч би в якій епосі вони були.

— Сьогодні історія війни перетворюється на міф, ми втрачаємо зв’язок з тим часом, — вважає продюсер. — Треба нагадувати про ці події одне одному, щоб ми розуміли, що наші щоденні проблеми, порівняно з проблемами воєнного часу, ніщо. Може, тоді ми почнемо поступатися одне одному і радіти простим речам, які нас оточують, а не воювати у мирний час одне з одним.

Режисер: Іван Шурховецький, Артем Аксененко 

У ролях: Ігор Шмаков, Василь Рокша, Артем Крєстніков, Григорій Калінін, Євген Куршінський, Дмитро Росляков, В’ячеслав Буцко

Дивіться тільки на ICTV прем’єру історичної воєнної драми «Туман» 9 травня о 19:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.04.2010 17:22
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: