28.04.2010 16:33
Поделиться

«Смертельна сутичка» – всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

Події розгортаються в Західній Білорусі у жовтні 1944 року. Німецьке командування намагається перешкодити радянським військам увійти до Східної Пруссії. Щоб уникнути витікання інформації про свої плани, фашисти використовують у роботі новий код, який належить розгадати радянським радистам.

Саме таке завдання отримують генерал-лейтенант Жаров і його підлеглі. Охороняти радистів наказано розвідувальній групі капітана Бєлова, яка вже одного разу врятувала генерала від нападу німецького десанту. Особиста охорона – це не примха генерала. Справа в тому, що якийсь невідомий снайпер багато разів намагався вбити Жарова, але щоразу цим спробам вдало запобігали.

У зв’язку з цим Бєлов пропонує залучити до охорони Жарова Ольгу – професійного снайпера, щоб вона допомогла якнайшвидше знайти і нейтралізувати невловимого вбивцю. Генерал прислухається до думки Бєлова і погоджується з його ідеєю. Та чи зможе дівчина виправдати таку високу довіру? Чи впорається вона з важким і надзвичайно важливим завданням?

У цьому 4-серійному фільмі творці – сценарист Андрій Курейчик і режисер Олександр Франскевич-Лайє – спробували відійти від давніх канонів військових картин і показати зовсім інші грані подій, що відбувались у ті часи.

– У сценарії фільму я спробував дослідити складну тему – жінка на війні, – розповідає Курейчик, – оскільки не так багато військових фільмів ставили жінок у центр оповіді. Друга важлива тема – це інтелектуали. Адже не завжди війна виграється лише зброєю, хтось же розробляв геніальні операції, складні шифри, проводив математичні розрахунки. Про цих людей також практично нічого не знімали.

Фільм цікавий вже тим, що в ньому задіяні чимало каскадерів, є багато спецефектів. Творці залучили до зйомок відомого у середовищі каскадерів фахівця Сергія Каторженка, трюки якого занесені у Книгу рекордів Гіннеса.

– В епізоді, де я падав на землю, а за п’ять метрів від мене вибухала граната, – говорить один з акторів Володимир Єпіфанцев, – у голові промайнула думка, що це не кіно, а справжній 44-й рік. Коли вибухають цистерни, шматки землі злітають на 30-40 м вгору – зникає відчуття гри на знімальному майданчику.

Режисер: Олександр Франскевич-Лайє

У ролях: Володимир Єпіфанцев, Ганна Тараторкіна, Сергій Бєлякович, Віктор Васильєв, Віталій Котовицький, Віталій Кравченко, Іван Мацкевич, Інна Франскевич

Дивіться 4-серійний фільм про війну «Смертельна сутичка» у суботу, 8 травня, о 19:00 на ICTV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.04.2010 16:33
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: