30.03.2010 14:54
Поделиться

Журналіст програми «Факти. Спорт» став лауреатом Асоціації спортивних журналістів України

0

Премію отримують автори найкращих спортивних статей, радіоматеріалів чи телесюжетів. Урочисте вручення нагород номінантам відбулося під час ІІІ з’їзду Асоціації спортивних журналістів України.

Уже 10 років поспіль АСЖУ збирає кращих спортивних журналістів України, провідних атлетів і тренерів країни, ветеранів спорту, аби назвати десятку найсильніших спортсменів України, кращого тренера і команду. А також відзначити імена кращих журналістів країни, ЗМІ та спортивні відділи.

— Це комплексна нагорода за низку спортивних сюжетів, зокрема, і про неолімпійські види спорту, — коментує Іван. — Ця премія — результат спільної праці усього відділу «Факти. Спорт» на чолі з його головним редактором і ведучим Андрієм Ковальським. Я б не відбувся як спортивний журналіст, якби не ICTV. Канал зацікавлений у висвітленні спортивних новин, тому ми завжди працюємо з останніми подіями, прагнемо подавати найцікавішу і найактуальнішу інформацію зі світу спорту.

До складу Асоціації входять представники усіх ЗМІ, фотожурналісти та спіробітники прес-служб спортивних клубів. За мету вони ставлять собі захист законних творчих, соціальних, економічних, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів своїх членів як в Україні, так і в інших країнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.03.2010 14:54
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: