19.03.2010 10:36
Поделиться

«Велика різниця по-українськи» скоро в ефірі на ICTV!

0

Такими ви їх ще не бачили! У новій рубриці «скетч із зіркою» відомі люди з’являться в абсолютно несподіваних амплуа. Першими на експеримент погодилися ведучі телеканалу ICTV – Андрій Куликов, Костянтин Стогній та Микола Луценко. «Володар свободи», «супермент у законі» та «король погоди» заспівають справжній реп!

Костянтин Стогній та Микола Луценко почували себе в нових образах досить комфортно: «Я в душі репер, – зізнається незмінний ведучий прогнозу погоди на ICTV, – мені незручно в піджаку, у ньому відчуваю себе директором пилорами».

А ось Андрію Куликову реперський образ довелося приміряти вперше: «Я вносив деякі корективи у сценарій. Наприклад, відмовився пити спиртні напої в кадрі, адже алкоголь не вживаю вже сімнадцять років. А досвід читання речитативом у мене вже був, ще під час роботи на радіо».

Для створення реперського музичного кліпу на замовлення «Великої різниці» виготовляли спеціальні прикраси, серед яких був золотий ланцюг з підвіскою «ICTV» для Костянтина Стогнія, приганяли рожевий кабріолет і навіть підпалювали сміттєві баки.

Під перо сценаристів «Великої різниці по-українськи» потрапляють лише популярні проекти. Шоу «Україна має талант» перенесли в Рим. До складу журі конкурсу увійшли — чемпіон танцювального шоу «Сиртакі із зірками» Влад Яміус, ведучий проекту «Караоке в Колізеї» Ігор Кондратюкіус, і, звичайно ж, Слава… Цезарю, в журі ще й Фролова!

Боротися за головну нагороду шоу – за власне життя будуть не прості римляни. З автономної республіки Галія приїхали випускники філії інституту культури Поплавскіуса Астерікс і Обелікс. Дивувати патриціїв «галичани» будуть за допомогою куплетів: «Що нам подвиги Геракла і слабак той Одіссей, ти спробуй на майдані в мороз стояти за сто рублів!»

Міхайловус Задорнувус продемонструє вищий пілотаж ораторського мистецтва: «Я завжди казав, що римляни – великий народ! А греки – вони ж тупі! Лише тупий грек може ловити в річці рака на власну руку! Греки точно не римляни! Лише справжня римська жінка може і до палаючих Помпеїв увійти, і Троянського коня на скаку зупинити!»

Свої таланти продемонструють рядові римляни, воїни Спарти і навіть народ Мойсея, що випадково забрів до Риму по дорозі з Харкова. А як журі оцінять самих себе? Дивіться у «Великій різниці по-українськи!»

«Фабрика зірок – найбільший розповсюджувач хвороб в Україні. Я Маша Єфросиніна, і я тут для того, щоб постійно сміятися і передавати слово своєму колезі» – з такого вітання почнеться пародія на фінальний звітний концерт «Фабрики зірок». Але цього разу концерт відбудеться не в Києві, а в єдиному місті країни, де ще залишилися хоч якісь таланти. А у якому – дізнаєтесь під час ефіру!

«На фабриці зірок можна дивитися нескінченно на три речі, і всі вони одягнені на Діму Коляденко» – говорить ще один ведучий шоу Андрій Доманський. А ось сам хореограф та шоумен у захваті від пародій: «Мені подобається все, що робить «Велика різниця», – говорить Діма Коляденко, – пародії на мене стають все кращими і кращими. Приємно, що мене пародіюють, отже, я популярний.

Як зустрічала Україна своїх олімпійців? Про що співає група «ТІК»? Кому пишуть лист козаки з живої картини Рєпіна? Дивіться у перших випусках пародійного шоу «Велика різниця по-українськи» на ICTV!

19.03.2010 10:36
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх