03.02.2010 15:36
Поделиться

«Перший канал. Всесвітня мережа» в Україні розміщатиме пряму рекламу через Агентство «StarLight Sales»

0

Микола Дубовий, генеральний директор «Перший канал. Всесвітня мережа»: «Перший канал протягом багатьох років є найулюбленішим російськомовним телеканалом у світі, еталоном телевізійної якості. Аудиторні показники на території України це підтверджують. Саме тому перед компанією гостро стояло питання вибору сейлз-хауса. Ми вибрали найцікавішу з комерційної точки зору пропозицію, професійну компанію, з якою ми співпрацюватимемо на взаємовигідних умовах. З 1 лютого 2010 року продаватиме рекламу в ефірі Першого каналу на території України агентство «StarLight Sales».

Андрій Партика, генеральний директор сейлз-хауса «StarLight Sales», зазначає: «Ми цінуємо надану керівництвом «Перший канал. Всесвітня мережа» нам довіру. Плануємо співпрацювати з ПКВМ протягом тривалого періоду.

Ми плануємо вивести продаж ПКВМ на рівень каналів-лідерів в Україні з комерційної точки зору, тому що ПКВМ – один із лідерів по комерційно привабливій аудиторії для рекламодавців. «Перший канал. Всесвітня мережа» завершить формування групи найелітніших каналів, чиї рекламні можливості реалізує Агентство «StarLight Sales» — Новий канал, СТБ, ICTV, М1, М2, QTV і «Перший канал. Всесвітня мережа».

Довідка

«Перший канал. Всесвітня мережа» заснований 1995 року. Здійснює цілодобове мовлення Першого каналу у чотирьох міжнародних версіях на території країн СНД і Балтії, Східної та Західної Європи, Близького Сходу, Африки, Південно-Східної Азії, Північної Америки та Австралії. Є засновником Цифрового Телесімейства. Цифрове Телесімейство — успішний проект Першого каналу в галузі тематичного мовлення, який стартував 2005 року і нині динамічно розвивається. Телесімейство об’єднує п’ять цілодобових каналів — ТелеНяня, Время, Музика Першого, Telecafé, Дом кіно. Аудиторія Цифрового телесімейства перевищує 20 млн. людей. Канали доступні на території Росії, в країнах СНД, Балтії, США, Європи, в Ізраїлі та по всьому світі, де є потреба в якісному телебаченні російською мовою.

«StarLight Sales» — ексклюзивний сейлз-хаус з продажу прямої реклами на каналах медіа-групи StarLightMedia (Новий канал, СТБ, ICTV, М1, М2, QTV). Створений 2009 року. Генеральний директор – Андрій Партика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.02.2010 15:36
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: