28.01.2010 11:44
Поделиться

29 січня ICTV покаже спецпроект програми «Факти. Вибори-2010» із Всесвітнього економічного форуму у Давосі

0

Цього року форум відбувається під час активної фази виборчої кампанії – між першим та другим турами виборів Президента України. Його особливістю стануть дискусії за участі кандидатів у Президенти, які набрали найбільшу кількість голосів та вийшли в другий тур голосування — Віктора Януковича та Юлії Тимошенко.

За тиждень до другого туру виборів учасники Всесвітнього економічного форуму отримають унікальну можливість вести прямий діалог із кандидатами про їхнє бачення майбутнього України, ключові пріоритети у внутрішній та зовнішній політиці.

Телеміст передбачає дискусію учасників форуму з кожним із кандидатів. Модератором її стане Христя Фріленд, управляючий редактор Financial Times US, (Chrystia Freeland, United States Managing Editor at the Financial Times).

По завершенню телемостів перед учасниками конференції виступить Сергій Тігіпко, який отримав третій результат за підсумками голосування в першому турі президентських виборів.

У дискусії також візьмуть участь лідер громадської ініціативи «Фронт змін» Арсеній Яценюк, який зайняв четверте місце в першому турі президентських виборів, міністр іноземних справ Швеції Карл Більдт (Carl Bildt, Minister for Foreign Affairs), Президент Польщі (1995 – 2005) Александр Квасневський та інші представники політичних та бізнес-кіл.

Усі події відбудуться в рамках 6-тої Української ланч-конференції в Давосі, яка має назву — «Quo Vadis, Ukraine?» («Куди йдеш, Україно?»), яку традиційно проводить Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne.

Davos Ukrainian Lunch – найбільший захід, присвячений Україні, який щороку відбувається в Давосі під час Всесвітнього економічного форуму. Дискусії Українського ланчу покликані сформувати думку ділових та політичних кіл світу про ключові тенденції розвитку сучасної України.

28.01.2010 11:44
0



Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх