11.01.2010 19:12
Поделиться

Запрошуємо журналістів на прес-конференцію з нагоди проведення екзит-полу у день виборів Президента України

0

Канал ICTV вкотре ініціює проведення власного екзит-полу. Це соціологічне дослідження відбудеться 17 січня, у день виборів Президента України. Опитування на виході з виборчих дільниць допоможуть організувати провідні зарубіжні соціологічні компанії. Дослідження буде проведене згідно з міжнародними стандартами, які використовують основні світові телекомпанії.

 

У рамках екзит-полу буде опитано 20 тис. виборців на 300 виборчих дільницях України. Буде залучено 900 інтерв’юерів. Опитування розпочнуть відкриттям виборчих дільниць о 8:00. Робота триватиме до закриття дільниць. Цей екзит-пол стане одним із наймасштабніших серед усіх, що проводили раніше в Україні.

 

Виконавцем дослідження виступить міжнародна соціологічна компанія, яка має успішний досвід проведення екзит-полів на чотирьох останніх виборах у Великобританії (у 1992, 1997, 2001 та 2005 роках). А також буде виконавцем екзит-полу на замовлення провідних медіа BBC, SKY у 2010 році.

 

Результати екзит-полу буде оголошено 17 січня о 20:00 ексклюзивно в ефірі каналу.

 

14 січня, на прес-конференції, присвяченій проведенню даного екзит-полу, представники ЗМІ ознайомляться з особливостями побудови вибірки та методикою опитування, технологією збору інформації, дізнаються про формати оприлюднення його результатів в ефірі ICTV, про похибку. Також журналісти дізнаються про компанію, яка виступить підрядником соціологічного дослідження.

 

У прес-конференції візьмуть участь: генеральний директор каналу ICTV Олександр Богуцький та генеральний представник компанії-виконавця.

 

Після оприлюднення результатів екзит-полу в ефірі ICTV, вони миттєво стануть доступними для ознайомлення на інтернет-сайті телекомпанії www.ictv.ua. ICTV готовий також надати результати досліджень усім зацікавленим українським та закордонним ЗМІ за умови посилання на замовника та організаторів опитування.

 

Телеканал ICTV надасть можливість усім зацікавленим мас-медіа безкоштовно отримати результати екзит-полу. Для цього необхідно до 15 січня засвідчити своє бажання бути поінформованими відповідними листами від керівників ЗМІ. Контактна особа для отримання результатів опитувань – Бондаренко Юлія, 

моб. тел.: (066) 185-86-86 

роб. тел.: (044) 502-99-65, внутрішній #1257

e-mail: [email protected] 

 

Дата проведення прес-конференції: 14 січня

Час: 16:30

Місце: прес-центр «Український час» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім. 

З питань акредитації звертайтесь: 

Юлія Бондаренко                                    Марина Крохіна

[email protected]                               [email protected]

(066) 185-86-86                                          (098) 410-19-05 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.01.2010 19:12
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: