11.01.2010 15:59
Поделиться

Глядачі ICTV першими дізнаються результати голосування на виборах Президента України

0

У рамках екзит-полу буде опитано 20 тис. виборців на 300 виборчих дільницях України. Буде залучено 900 інтерв’юерів. Опитування розпочнуть відкриттям виборчих дільниць о 8:00. Робота триватиме до закриття дільниць. Цей екзит-пол стане одним із наймасштабніших серед усіх, що проводили раніше в Україні.

Результати екзит-полу буде оголошено 17 січня о 20:00 ексклюзивно в ефірі каналу.

Цей екзит-пол має на меті отримати максимально достовірні та об’єктивні дані щодо волевиявлення українців і підтримати прозорі, вільні й демократичні вибори.

«Проводячи екзит-пол, телеканал ICTV не має на меті перевірити результати виборів, – коментує керівник відділу якісницьких досліджень ICTV Орест Білоскурський. – Ми хочемо, щоб глядачі каналу були перші забезпечені максимально ексклюзивною і точною інформацією щодо виборів. Наші глядачі неодноразово отримували найточніші дані під час екзит-полів, проведених на замовлення каналу в попередні роки, тож і під час виборів Президента України ми гарантуємо об’єктивне і якісне соціологічне дослідження. Крім того, отримані результати дадуть змогу використати їх в інших програмах, повідомити глядачам більше про вибори, а саме – вік, стать, соціальний статус виборців та їхню позицію щодо другого туру виборів».

Після оприлюднення результатів екзит-полу в ефірі ICTV вони миттєво стануть доступними для ознайомлення на інтернет-сайті телекомпанії www.ictv.ua. ICTV готовий також надати результати досліджень усім зацікавленим українським та закордонним ЗМІ за умови посилання на замовника та організаторів опитування.

Телеканал ICTV надасть можливість усім зацікавленим мас-медіа безкоштовно отримати результати екзит-полу. Необхідно до 15 січня засвідчити своє бажання бути поінформованими від керівників ЗМІ. Контактна особа для отримання результатів опитувань – Бондаренко Юлія,

моб. тел.: (066) 185-86-86;

роб. тел.: (044) 502-99-65, внутрішній #1257

e-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.01.2010 15:59
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: