30.12.2009 11:19
Поделиться

«Чорний сніг 2» — прем’єра на ICTV

0

Після трагічних подій у Кержанцях у Сибірі минув рік. Гущин і Віра з сином живуть у лісництві. У них все добре: будують новий затишний будинок. Невдовзі народжується дочка Вірочка. Але одного разу починає відбуватися щось дивне: Віра помічає неподалік будинку незнайомого чоловіка, зникає пес Дар, згорає недобудований будинок…

Таємний скарб — неправедне золото Степана Зацепіна — знову не дає жити сім’ї Гущина. Давній ворог Сергія — Зацепін – вижив, і тепер він не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти багатством.

Ідея «Чорного снігу» належить режисерові Олексію Козлову, який знімав першу частину серіалу. У ній головному героєві вже доводилося зустрічатися із Зацепіним, який тримав у страху всі Кержанці.

Продовження історії доручили зробити Миколі Вікторову. У центрі сюжету — знову протистояння двох колишніх однополчан. З’ясовується, що в першій частині Гущин лише поранив Степана, той вижив і тепер не зупиниться ні перед чим, щоб заволодіти скарбом, який його дід закопав багато років тому в глухому сибірському селі.

— Хоча сюжет «Чорного снігу 2» і закручується довкола золота, насправді це історія про те, наскільки будь-якій людині в житті важливий свій дім, — розповів режисер Микола Вікторов. — Щоправда, у героїв різні уявлення про дім. Зацепін хоче знайти скарб тому, що це кровне, родове золото, яке колись належало його дідові. Гущин же захищає свою сім’ю, в чиє мирне життя втрутився шукач скарбів Зацепін.

Крім сімейних сцен із життя кожного з героїв, у серіалі є і екшн, без якого неможливо уявити пригодницький жанр. Перестрілок та переслідувань вистачає — на глядачів чекає навіть кіноцитата з легендарного вестерну «Хороший, поганий, злий», де три головні герої тримають один одного на мушці.

Чимало проблем принесла творцям «Чорного снігу 2» і мінлива погода в Пітері, де проходила основна частина зйомок. Короткі білі ночі катастрофічним чином позначалися на тривалості нічних змін. Часу не вистачало, тому знімальній групі доводилося працювати максимально швидко, аби не вибитися з графіку.

— 32 знімальні дні на такий проект — це дуже мало, — вважає режисер Микола Вікторов. — Лунала команда: «Мотор!», ми знімали епізод і тут же бралися за наступний. Іноді у мене виникало відчуття, що я борюся зі значно більшими силами супротивника. Стою за кулеметом, відбиваю одну атаку, другу, третю, а вороги пруть і пруть! Але я роботою задоволений.

Режисер: Микола Вікторов

У ролях: Олексій Зубков, Михайло Разумовський, Володимир Капустін, Тетяна Черкасова, Катерина Новікова

Дивіться 4-серійний бойовик «Чорний сніг 2» з 11 січня, з понеділка по четвер, о 20:00.

30.12.2009 11:19
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх