23.03.2010 16:32
Поделиться

Журналіст програми «Факти» переміг у конкурсі на найкращий матеріал на українсько-польську тематику

0

Премію вручають авторам найкращих статей, радіоматеріалів чи телесюжетів про Польщу загалом та українсько-польські відносини зокрема.

Урочистість вручення нагороди відбулася в рамках підсумкової конференції за результатами проекту «Моніторинг українсько-польського партнерства».

Лауреата нагороди Олега Гулика визначено Капітулою моніторингу, до складу якої входять експерти з українсько-польської проблематики, відомі українські журналісти та представники організацій-співзасновників.

У рамках Моніторингу було зібрано максимум матеріалів з центральних та регіональних телеканалів, радіостанцій, друкованих видань про Польщу та на українсько-польську тематику.

— Я дуже радий, що тема українсько-польських відносин, якою займаюся вже досить довго, нарешті вилилася в таку урочисту подію. А головне те, що телеканал ICTV з-поміж інших, напевне, найбільше цікавився життям нашого найближчого західного сусіда, — коментує Олег. — Саме тому перемога у конкурсі – несподівана для мене, як автора, але цілком логічна для ICTV. Приємно вразила і об’єктивність оцінки – не завжди матеріали були компліментарними до Польщі, адже зачіпають складні сторінки спільної історії та їхні рудименти у нинішньому дні. Так вже склалося, що були в нашому минулому і трагічні, і тріумфальні епізоди. Але ніяк не пригадаю періодів, коли український і польський народи були б байдужими один до одного. ICTV завжди підігрівав цей інтерес. Ми краще знаємо один одного, а отже — ліпше розуміємо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.03.2010 16:32
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: