30.11.2009 15:45
Поделиться

«Comedy Club»: прем’єрні випуски на ICTV

0

Обережно, вони небезпечні! Зухвалі, молоді, талановиті коміки нової хвилі не визнають жодних авторитетів, пристойності й правил. Вони запросто можуть осміяти будь-яку зіркову персону – навіть якщо вона сидить у залі. Незважаючи на цей факт, на концертах «Comedy Club» завжди багато знаменитостей. Адже тут не тільки артисти, але й глядачі в залі винахідливі та дотепні. Досить часто в процесі шоу народжуються нові жарти, які потім підхоплюють офіси і вулиці. 

Цей новий для телебачення жанр стендап комеді (stand-up comedy) – давно невід’ємна частина світової культури. З’явившись у 60-х роках у США на хвилі антивоєнних настроїв у В’єтнамі, стендап комеді й зараз багато в чому бунтарський жанр, противник усього офіційного та нудного. 

«Comedy Club» зроблений в найкращих традиціях стендап комеді. Відчуття, що ти на дружній вечірці, де зібралися цікаві й різні персонажі: хуліган, світська пані, кар’єрист, плейбой, дівчина-відмінниця… Вони виходять на невеликий простір сцени просто з глядацького залу, дорогою перекидаючись слівцями з навколишніми, роблячи компліменти, просячи прикурити. Коміки – частина своєї аудиторії, вони живуть такими ж інтересами. Їх мета – завести публіку, а не виступити, відігравши завчену програму. 

«Comedy Club» – живий гумор у стилі реаліті. В одних телепрограмах комік пояснює жарти: сміятися після слова «лопата». В інших – вимовляє жарти повільно, щоб дійшло навіть до жирафи. У «Comedy Club» пояснень і часу на роздуми немає. Жарт народжується просто на очах публіки. Глядачі у «Comedy Club» не статисти, а співучасники шоу. Репліки із залу вітаються. Каверзні питання – теж. 

– Хлопці, безумовно, талановиті, – ділиться своїми міркуваннями режисер «Comedy Club» Ксенія Чашей. – У багатьох із них немає акторської освіти. У чомусь це, безумовно, проблема. Але з точки зору стендап комеді може зіграти позитивну роль. У них, наприклад, немає штампів. Вони абсолютно відкриті й постійно перебувають у річищі імпровізації. 

– Всі тексти, які звучать на «Comedy Club», пишуть самі резиденти, – розповідає креативний продюсер і камедіклабер Гарик Мартиросян. – Сенс нашої передачі в тому, що це авторський гумор. Ми ніколи не виконуємо монологів, мініатюр, сценок і т. д., написаних іншими гумористами. Тут гумор народжується просто на сцені і йде в народ.

Дивіться розважальне шоу «Comedy Club» з 5 грудня, щосуботи, о 23.35.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.11.2009 15:45
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: