16.11.2009 13:41
Поделиться

«Сліпий» — битва за справедливість

0

«Сліпий» — екранізація книг відомого майстра детективного жанру Андрія Вороніна («Сліпий стріляє без промаху», «Сліпий проти маніяка», «Мішень для Сліпого», «Прибрати Сліпого»).

Головний герой, Гліб Сєверов, після тяжкої контузії в Афганістані 1988-го багато років перебував у комі і прокинувся в зовсім іншій країні, з іншим режимом, іншими життєвими і моральними цінностями. Після зруйнування КДБ деякі можновладні офіцери спецслужб дедалі частіше діють заради власних інтересів. У них виникли тісні зв’язки з «брудними» політиками і авторитетами кримінального світу. Всі ці «діячі» потребують допомоги професіоналів, котрі вміють вести таємну війну. Гліб – один із таких професіоналів, і його залучають до цих справ.

Небезпека, яка постійно загрожує «узаконеному вбивці», висить і над його близькими. Після того, як тяжко ранять дочку його коханої, Сліпий починає зводити рахунки з генералами і полковниками ФСБ, котрі зрадили честь офіцера і намагаються нажитися, використовуючи своє службове становище. Агента, який вийшов з-під контролю, прагнуть знищити. Проти нього починає діяти такий же професіонал, більше того, його колишній інструктор…

«Сьогоднішнього глядача дуже важко чимось здивувати, — розповів режисер фільму Олександр Лайє. — Але ми виконали своє завдання. Сюжет інтригує, динамічний монтаж, актори грають на належному емоційному рівні, а цього, як мені здається, вже достатньо для того, аби, скажімо, не здивувати, а захопити телеглядача в ту історію, яку ми для нього вигадали».

Дивіться серіал «Сліпий» на ICTV з 23 листопада, з понеділка по четвер, о 21:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.11.2009 13:41
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: