10.11.2009 13:20
Поделиться

«Музична премія …по-нашому!» – всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

«Музична премія …по-нашому» – це наймузичніша з гумористичних і пародійних музичних програм, створена на основі концертного шоу, розробленого командами КВК «Парма» (Перм) і «Уральські пельмені» (Єкатеринбург).

У ролі номінантів на головну «Музичну премію …по-нашому» представлені: Надія Кадишева, Вітас, гурти «Фабрика» і «Моральний кодекс», Софія Ротару, Микола Басков та багато інших. Авторитетне журі мало не побилося, відчайдушно голосуючи за вподобаних персонажів. А в журі сиділи визнані монстри естрадної справи: Ігор Матвієнко, Лера Кудрявцева, Михайло Боярський, Наталія Бочкарьова і багато інших, не менш іменитих суддів.

Головною інтригою проекту виявилося те, що організаторам премії прийшло аж 26 мільйонів СМС-ок! Думаєте, голосувала вся країна? Помиляєтесь! Голосувало одне місто. Більше того: рекордна кількість СМС-повідомлень прийшла з одного телефону. Організатори зацікавилися власником диво-мобіли. І з’ясувалося, що голосувала директор будинку культури з м. Біланська Плющенського району Рудковської області, звідки глядачі побачать пряме включення протягом передачі.

Складне завдання бути ведучим такого шоу. Проте колишня клоунеса і світська діва Евеліна Бльоданс і розвеселий кавекашник Стас Ярушин, який ніколи не лізе за словом в кишеню, впоралися з цим завданням.

Але найголовніше: не обманіться, не сприймайте все серйозно, це шоу має суто розважальний характер, а всі учасники – просто пародисти, двійники відомих артистів.

Кому ж вручать премію – естрадному гламуру чи народній душевності – глядачі ICTV зможуть дізнатись у програмі «Музична премія …по-нашому!» вже у п’ятницю, 20 листопада, о 21:15.

10.11.2009 13:20
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх