05.11.2009 18:00
Поделиться

«Ми з майбутнього» — прем’єра на ICTV!

0

…Події картини розгортаються в двох часових пластах: в наші дні і в роки війни, під час тяжких оборонних боїв серпня 1942-го. Головні герої стрічки — четверо «чорних слідопитів» (людей цієї сумнівної професії називають також «чорними копачами») — Борман, Череп, Чуха і Спирт. Вони ведуть розкопки в тих місцях, де колись йшли бої, щоб потім продати знайдені медалі, ордени, документи і німецьку зброю. 

Справа ця вигідна, але небезпечна. Якось на місці розкопок починає відбуватися щось дивне: в знайдених солдатських книжках, які належали загиблим солдатам Червоної армії, раптом з’являються фотографії самих «слідопитів». Намагаючись опам’ятатися, хлопці пішли купатися в озері і … потрапляють в 1942 рік. У самий розпал важких боїв… 

— Суть картини не у вихованні молодого покоління, а в тому, щоб показати, заради чого варто жити, — розповідає режисер Андрій Малюков. — Я дуже задоволений акторами, з якими працював над цією картиною. З хлопцями, які зіграли головні ролі, ми познайомилися вперше. Це сильні актори з великим потенціалом. Вони з нинішнього часу, але в них такий пильний погляд у ті часи, що я заряджаюся цією енергетикою, яка допомагає працювати протягом усіх зйомок. 

Заради цього фільму творці запросили крутого канадського постановника трюків та візуальних ефектів Джона Аттарда ( «Гладіатор», «Чорний яструб»), з яким працювала команда високопрофесійних каскадерів. Приміром, Катерину Климову дублювала відважна канадка Марі-Франц. Завдяки їй, актрисі на шостому місяці вагітності не довелося вистрибувати з окопа, повзати під кулями і підриватися на міні… 

  

Данило Козловський про героя: «Мій герой звик перемагати і не звик ні в чому сумніватися. І раптом цей хлопець потрапляє в ситуацію, якої навіть припустити не міг. Він опиняється в минулому, потрапляє в саме пекло Великої Вітчизняної війни, де інше життя за іншими законами. Він зустрічає дівчину, в яку моментально закохується… І його життя змінюється повністю». 

Володимир Яглич про героя: «Мій герой на перший погляд здається найжорсткішим. Так, загалом, і є … Він скінхед. Заробляє на продажу знайдених військових трофеїв. Упертий. Абсолютно безкомпромісний. І в той же час він сміливий, вірний друзям. У нього свої принципи. Свої закони. Але він змінився більше за інших, це доведено його справді заслуговуючим на повагу жестом: коли він здер каменем своє татуювання». 

  

Катерина Климова про героїню: «Я граю єдину жіночу роль у цьому фільмі, але доля моєї героїні досить сильно впливає на головного героя — Бормана. Він закохується в неї з першого погляду. У них військово-польовий роман. Але вони з різних часів. Навіть з різних епох. І він знає, на жаль, для себе самого, про долю моєї героїні трохи більше, ніж потрібно. А вона про те, що буде, не знає нічого. Вона просто любить». 

Режисер: Андрій Малюков 

У ролях: Данило Козловський, Дмитро Волкострєлов, Володимир Яглич, Андрій Терентьєв, Катерина Климова, Борис Галкін, Данило Страхов 

Дивіться фантастичний міні-серіал «Ми з майбутнього» з 16 листопада, з понеділка по п’ятницю, о 21:00. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.11.2009 18:00
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: