28.10.2009 13:22
Поделиться

Нове завдання радянських розвідників

0

Події фільму розгортаються у період Великої Вітчизняної війни. Радянському командуванню стає відомо про появу на окупованій території фашистської ставки «Верфольф». Передбачається, що сюди, під Вінницю, буде перенесена головна східна ставка самого Гітлера.

Група радянських розвідників під командуванням майора Сєдова отримує завдання вирушити в тил до противника з метою збору максимальної інформації про нову ставку. Проте до самого прибуття на місце справжньої мети операції розвідникам не повідомляють.

Більше того, розвідгрупа майора Сєдова навіть не здогадується, що насправді вони є лише пішаками у великій грі. Але інколи саме пішак може завдати ворогові вирішального удару…

Обличчями «Полювання на Вервольфа» стали відомі російські та українські актори: Михайло Єфремов ( «Жерсть», «12»), Борис Галкін («Свій серед чужих, чужий серед своїх», «Зсув»), Володимир Литвинов («Дві долі», «Бандитський Петербург: Адвокат») та інші.

Несподівана і складна роль дісталася Михайлу Єфремову, вперше йому довелося зіграти Гітлера. Тим не менш, у «Полюванні на Вервольфа» він зіграв саме голову третьому Рейху, чим незмінно привертав увагу до знімального майданчика як журналістів, так і випадкових перехожих. Німецьку Єфремову вчити не довелося, спеціальний перекладач вимовляв фрази, які Михайло Олегович тут же повторював у кадрі. Для нього це не вперше — ще під час зйомок в «Дубровському» так само озвучувалися діалоги головних героїв для показу на французькому телебаченні.

На зйомках журналісти буквально розривали відомого артиста Бориса Галкіна, який погодився зіграти у фільмі. Своє позитивне рішення актор, відомий примхливістю у виборі пропонованих сценаріїв, мотивував тим, що «Полювання на Вервольфа» відповідає високим запитам актора, режисера і племінника пра-пра-правнука Кутузова, який є по сумісництву батьком популярного актора Владислава Галкіна.

Режисер: Євгеній Митрофанов

В ролях: Михайло Єфремов, Володимир Литвинов, Борис Галкін, В’ячеслав Разбєгаєв, Володимир Горянський

«Полювання на Вервольфа» на ICTV з 9 листопада, з понеділка по четвер, о 21:00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.10.2009 13:22
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: