08.10.2009 15:13
Поделиться

На ICTV всеукраїнська прем’єра кольорової версії фільму «17 миттєвостей весни»

0

Уперше в Україні культовий фільм "17 миттєвостей весни" вийде в ефір у кольорі. За словами авторів ідеї, справа тут не стільки в розфарбовуванні, скільки в повній реставрації стрічки і в прагненні донести національне надбання до сучасної молоді. Нова редакція легендарного серіалу нікого не залишить байдужим.

Повернення легенди готували довгі три роки. Шістсот комп’ютерних дизайнерів, графіків, фахівців з роботи зі звуком у п’яти країнах наповнювали фільм кольором. Останні роботи з монтажу проводили у Москві.

Кожну з півтора тисяч сцен піддали історичній кольоровій експертизі – одяг, зачіски, інтер’єри, особливості колористики того часу, коли панував стиль арт-деко з приглушеними тонами.

Серіал дійсно не лише "перефарбували", але й покращили звучання. До оригінальної версії фільму додали шуми й ефекти, загальний трек "почистили", музику перевели у сучасну якість. А ще зробили повну реставрацію – прибрали всі ворсинки, плямочки і мікротріщини, які були на оригінальній плівці.

Режисер серіалу Тетяна Ліознова брала участь в реставрації картини. Вона поставила умову: фільм не повинен втратити індивідуальність, а має зберегти в нових фарбах колишню чарівність. Особливі труднощі виникали зі збільшеними планами героїв. Фарби по-своєму немилосердні. А раптом обличчя, які отримали колір, не зможуть передати драму тих років? Але у результаті нова версія сподобалася всім – і акторам, і режисерові.

– Я приголомшена! – зізнається Тетяна Ліознова. – Я не розумію, як можна було добитися таких результатів. Мені здавалося, що я на знімальному майданчику, – настільки все було правдоподібно.

Дивіться оновлену версію «17 миттєвостей весни» на ICTV з 19 жовтня, з понеділка по четвер, о 21:50.

08.10.2009 15:13
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх