02.10.2009 14:44
Поделиться

Кулінарне шоу «Смак» — всеукраїнська прем’єра на ICTV!

0

«Смак» — розважальна кулінарна програма, де на телевізійній кухні ведучий програми Іван Ургант разом з гостями студії готує страви за їх рецептами. Відомі актори, спортсмени, музиканти діляться своїми новинами і оригінальними рецептами приготування страв. А глядачі із задоволенням спостерігають за процесом створення кулінарних шедеврів і сміються над жартами ведучого. На кухні в Івана вже побували: її колишній господар Андрій Макаревич, Валерія, Надія Бабкіна, група «Блєстящіє» та багато інших співаків, акторів і за сумісництвом ще й кулінарів.

Вперше в ефірі шоу з’явилося в далекому 1993 році. Протягом багатьох років її незмінним ведучим був Андрій Макаревич. Але ось уже два роки на телевізійній кухні заправляє Іван Ургант. «Ми дуже довго опрацьовували концепцію програми, писали сценарії, шукали відповідну форму, — пригадує генеральний директор програми Микола Білик. — Сьогодні навряд чи хто-небудь повірить, що перший рік ми обладнали знімальний павільйон в однокімнатній квартирі, яку знімали за свої гроші. З кухні зробили гримерку і буфет, а в кімнаті побудували справжню кухню, навіть провели туди потужний водопровід».

«Смак» — найбільш відома, популярна й довготривала програма про кулінарію, хоча насправді головне у цьому шоу — спілкування. Іван Ургант зумів впоратися з поставленим завданням, зберігши не тільки чарівність програми, але приправивши її гумором та безпосередністю.

За словами шеф-редактора програми, ідея запросити як ведучого Івана Урганта з’явилась у творчої групи, коли Іван прийшов у гості до Андрія Макаревича. «Він подрібнював огірок, як справжній кухар, і у всіх склалося враження, що він чудово підходить на роль ведучого кулінарного шоу, — розповідає шеф-редактор. — Треба зауважити, що у фірмовому фартусі Ургант виглядає досить органічно, при цьому він не зраджує своєму стилю…»

Сам Іван отримує кайф від своєї роботи: «Я отримую величезне задоволення, коли займаюсь такою творчою справою, як кулінарне мистецтво, в компанії цікавих людей. Я взагалі люблю готувати, просто раніше не афішував це».

Дізнаємося смачні рецепти і піднімаємо настрій разом з програмою «Смак» у будні о 10:10 на ICTV.

02.10.2009 14:44
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх