02.10.2009 13:59
Поделиться

«Сильніше вогоню»: війна за кохання на ICTV!

0

22 червня 1941 року. Фашисти почали атакувати західні кордони СРСР. Молодий лейтенант-артилерист Віктор Суханов опинився в центрі військових дій, на одній з радянських прикордонних застав. Суворі випробування випали на долю Віктора та його товаришів з перших годин війни. Ще вчора було мирне життя, побачення з дівчатами, а сьогодні – розгромлена частина, важке поранення, полон, втеча і лютий бій з ворогом на вже окупованій території.

Це були лише перші дні війни, і Віктору належало пройти ще через багато випробувань і втрат, через кохання та розлуку. Його чекав довгий іспит на мужність та стійкість, відданість та вірність…

Зйомки «Сильніше за вогонь» проходили в Одесі і в Одеській області. Більшість декорацій виготовили саме на базі Одеської кіностудії, але основну частину роботи провели на відкритій місцевості. Над створенням фільму працювали більше року, і проект був названий найбільшим в Одесі за останню чверть століття. Бюджет картини в два мільйони доларів був використаний не даремно: в масовці задіяли не менше п’ятисот чоловік, а для імітації бомбардувань використовували декілька тонн вибухівки. Довелося навіть пустити під укіс один справжній поїзд. Крім того, в кінострічці зняли раритетний броньовик.

Перед зйомками акторів на тиждень помістили в умови, максимально наближені до бойових. Хлопці жили в справжній казармі, їх піднімали о шостій ранку і ганяли на марш-кидок горами, на фізпідготовку та стройові вправи. З ними займався інструктор – омоновец. Після закінчення курсу інструктор став для них неначе рідний батько. Фізична підготовка виявилася для акторів надзвичайно корисною.

Головні ролі виконали молоді актори Тетяна Арнтгольц і Микита Звєрєв. Дісталася одна з епізодичних ролей і відомому акторові Борису Щербакову. Йому настільки сподобалося працювати в Одесі, що він зняв продовження картини «Сильніше за вогонь» – стрічку «Сапери». «Те, що зараз ставлять фільми патріотичного характеру, у мене викликає пошану, — ділитися своєю думкою Борис Щербаков. — Необхідно з наших екранів прибирати героїв-бандитів і все більше звертатися до Великої Вітчизняної війни».

Режисери: Віталій Воробйов, Євген Звєздаков

У ролях: Микта Звєрєв, Тетяна Арнтгольц, Борис Щербаков, Василь Яковець, Володимир Стержаков, Олександр Гуменний.

Дивіться 4-серійну військову драму «Сильніше за вогонь» на ICTV з 12 жовтня, з понеділка по четвер, о 22:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.10.2009 13:59
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: