15.07.2009 19:29
Поделиться

«СМЕРШ» — прем’єра на ICTV!

0

1946 рік. Група офіцерів СМЕРШ їде у відпустку до Москви. По дорозі вони зупиняються у невеликому білоруському містечку, де зустрічають старого друга. Він просить їх допомогти у боротьбі з безжалісною бандою, яка шантажує місто. Професіонали СМЕРШовці опиняються втягненими в чимало драматичних подій, де особисті почуття йдуть урозріз з обов’язком, і противники грають не за правилами. Трагічне протистояння, в кінці кінців, виливається у двобій головних героїв — капітана СМЕРШу і керівника банди…

«Ця історія не про війну. Вона про те, що друзі їдуть у відпустку і що з цього виходить. — Розповідає режисер Зіновій Ройзман. — Це пригодницький фільм, знятий за оригінальним сценарієм. Ніякого відношення до книги Володимира Богомолова «У серпні сорок четвертого…», яка теж розповідає про СМЕРШ, наш сценарій не має».

Місце для зйомок вибрали в Білорусії. Основна частина фільму була знята в Гродно, в найбільш кінематографічному місті, де збереглися вулички та будівлі довоєнного часу. Потім знімальна група переїхала до Мінська. Режисер намагався якомога більше працювати на натурі, а не в павільйоні.

Завершували зйомки в справжній мінській в’язниці. Багатьох акторів здивувало, що серед ув’язнених виявилися інтелігентні, освічені люди, і не всі вони розмовляють лише на тюремному жаргоні.

Під час роботи над стрічкою Антону Макарскому довелося навчитися метати ножі. «В одній зі сцен фільму мій герой у клубі перед дівчатами влаштовує виставу: ставить стенд і починає в нього кидати ножі, цвяхи, напильники, сокири — все, що є під рукою, ніби обмальовуючи контур людини. — Розповідає про свою роль Антон. — Останнім кидком персонаж спрямовує ніж прямо в «серце». Дівчата бурхливо аплодують. Спочатку планували взяти дублера, але я попросив спробувати сам. Перший дубль, камера. Я кидаю ножа, і він потрапляє точно в «серце»…

Режисер: Зіновій Ройзман

У ролях: Андрій Єгоров, Андрій Соколов, Антон Макарський, Світлана Устинова, Катерина Рєзнікова

Дивіться 4-серійний військовий бойовик «СМЕРШ» на ICTV з 27 липня, з понеділка по четвер, о 21:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.07.2009 19:29
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: