17.06.2011 19:54
Поделиться

27 червня на ICTV — фестиваль «Відкрита ніч»


На цей раз фестиваль розширює не лише тематичні, а також часові та просторові межі – «Дубль 13» триватиме тиждень – з 22 до 29 червня. Нарешті оргкомітет на чолі із незмінним засновником та президентом фестивалю Михайлом Іллєнком зробили давно очікуваний крок – вони відкривають Міжнародний клуб «Відкритої Ночі». І першими його учасниками стануть представники провідної кінематографічної держави світу – Франції. У кількох спеціальних показах, які відбудуться у Києві та Одесі свої роботи представлять студенти факультету кінематографії Паризького університету 8 Сен-Дені (Université Paris 8 Saint-Denis). Також за підтримки провідного українського кіновиробника – компанії «Film.ua» фестиваль проведе «Кампус талантів», учасники якого знімуть та покажуть на фестивалі 3-хвилинні фільми. Вона забезпечить знімальною та монтажною технікою.

Разом з тим «Відкрита Ніч» береже свої найкращі традиції – показ головної фестивальної програми відбудеться, як і завжди, на літописній горі Уздихальниці поряд із Замком Річарда на Андріївському узвозі у ніч з 27 на 28 червня. Якщо прихильники молодіжного вітчизняного кіно не зможуть потрапити на місце події – їм випаде унікальна нагода побачити усю фестивальну програму на телеекранах.

Телеканал ICTV підтримує і вірить в українське кіно, тому і не дивно, що він погодився надати ефірний час для програми щорічного молодіжного фестивалю «Відкрита ніч». – говорить керівник департаменту розважальних програм Сергій Харинович. – Окрім фільмів під час трансляції глядачі зможуть побачити інтерв’ю з авторами цьогорічних картин, а також кращі зразки конкурсних робіт минулорічних фестивалей.

На телеканалі ICTV трансляція програми фестивалю розпочнеться о 02:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.06.2011 19:54Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: