15.06.2009 19:41
Поделиться

Сьогодні ICTV святкує свою 17 річницю!


Разом із каналом ICTV стартувала ера українського недержавного телебачення. Співзасновником каналу став концерн РРТ, що дозволило створити потужну та якісну мережу покриття. Одним зі співзасновників ICTV була компанія «Story First», частина акцій якої належить всесвітньо відомому виробникові кінопродукції – компанії «Юніверсал».

Друге дихання ICTV відкрилося у вересні 2000-го – контрольний пакет каналу перейшов українській компанії. На «помаранчевий» прийшла нова команда на чолі з генеральним директором Олександром Богуцьким, генеральним продюсером став Михайло Павлов.

Відвойовувати втрачене набагато складніше, ніж починати все з нуля. Цей факт, багаторазово доведений історією, не вплинув на бажання команди зробити канал, який би всебічно відповідав вимогам сучасності, рефлексував актуальними темами й проблемами, був прикладом для тих, хто планує робити українське телебачення майбутнього.

Наполеглива робота нової команди ознаменувалася прекрасними результатами: аудиторія каналу виросла втричі, власні телепрограми завжди мали гарні відгуки у ЗМІ.

Сьогодні пріоритетним для ICTV залишається інформаційний блок мовлення. На каналі виходять інформаційна програма «Факти», «Ділові факти», «Факти. Підсумок дня», «Добрі новини», а також підсумковий новинний проект «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Громадсько-політичне ток-шоу «Свобода слова» стало головним дискусійним майданчиком країни. ICTV регулярно готує і спеціальні проекти, як то: прямий ефір з Президентом України, телевізійні марафони, документальні фільми тощо.

Кожен день на ICTV – це нові ідеї, які гуртують навколо себе талановитих журналістів, продюсерів та шоуменів. Працівникам каналу не позичати ні амбіцій, ні цілеспрямованості, ні вміння працювати в команді. І головне – команда каналу абсолютно переконана в тому, що вдосконалення не має меж. ICTV – канал великих можливостей, який дбає про інтереси тих, хто сьогодні своєю увагою й часом голосує за нас!

Ігор Сосна, головний фахівець з телевізійного мовлення: «17 років — офігезний вік. Це період, коли розум який не який вже є, але ще присутня юнацька анархія і абсолютно незатьмарене бачення світу. 17 років — це дуже вигідний збіг, коли можна брати щось від молодості, і вже вимальовується зрілість. Бажаю каналу, щоб ось ця грань між молодістю і зрілістю збереглась якнайдовше».

Сергій Харинович, керівник департаменту розважальних програм: «Нашому каналу 17. ICTV дорослішає, але ми точно не старіємо. Це стосується також і відділу розважальних програм. Ми будемо розважати вас все більш активно, щоб вам було жити веселіше. З днем народження канал!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.06.2009 19:41Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: